Kto normalny jeździ z 7" tabletem jako nawigacją? Przecież już 5" jest dosyć spore.
Forum > Mobilne > Tania nawigacja GPS... co wybrać?
Wysłane 2013-08-13 22:09 , Edytowane 2013-08-13 22:16
@Radier
Daruj sobie z tym wyśmiewaniem, na prawdę!
Rozmawiałem z matką i spytałem jeszcze raz o wielkość... powiedziała, że jak navi ma być wielkości mojego telefonu, to ona takiego nie chce. Druga rzecz, że na moim telefonie namiętnie zagrywa się w Labirynta - sprawia jej wielką frajdę sterowanie kulką przy pomocy akcelerometra, a pewno jeszcze znajdzie się więcej prostych gierek i apek, z których skorzysta. Suma sumarum, bateria schodzi na dalszy plan (w aucie podpięte do zapalniczki, w domu jak godzinkę się nim pobawi, to max.), CPU+RAM też mniej ważne, bo w żadne zaawansowane 3D grać nie będzie, a rozdziałka, jak rozdziałka... trzeba będzie do niej przywyknąć i już, bo nie można mieć wszystkiego!
PS
A skoro uważasz, że swojej matki nie kocham, to bądź tak dobry i dołóż mi się do Nexus'a 7... z wielką chęcią sprezentuję jej sprzęt z wyższej półki!
@Frost
Czyli to, co zaprezentowane jest na tym filmiku:
[LINK]
- to jest nienormalne?
Wysłane 2013-08-13 22:38
@Yesusik
Ale Nexus nie ma GPSu
Wysłane 2013-08-14 07:10
@djluke
Oczywiście, że ma GPS.
Wysłane 2013-08-14 08:48
@Frost dlatego lepiej to mieć na dłuższym pałąku i wyprowadzić bardziej na deskę rozdzielczą. Generalnie zgadzam się, musi być miejsce na takie urządzenie.
Widziałem kiedyś gościa co sobie zabudował Nexusa 7 normalnie w zatokę na radio czy tam inne dodatki. Było to chyba subaru impreza
Swoją drogą ktoś robi takie rzeczy profesjonalnie za kasę?
Wysłane 2013-08-14 18:00
Wczoraj kazałem mamie poszukać sobie u wujka-gugla o tym freeway tab 7... bardzo jej się spodobał pomysł połączenia tableciaka z nawigacją do samochodu.
No a dzisiaj wygrałem licytację używki w dobrym stanie, z jeszcze rokiem gwarancji i to za niewielkie pieniążki - [LINK]
Jak dla mnie, temat do zamknięcia... dzięki wszystkim za porady!
Wysłane 2013-08-14 18:03 , Edytowane 2013-08-14 18:03
@Yesusik
Haha miałem Ci o niej pisać ale nie miałem kontaktu także gratki
Wysłane 2013-08-25 16:02
Dzięki Panowie za pochwały... też "siem cieszem", że udało się w tak dobrej cenie wyrwać!
Nawigacja (pojęcie względne;) przyszła w połowie tygodnia, dzisiaj z matulą byłem ją przypasować do auta - okazuje się, że Matiz ma dosyć spore wgłębienie w desce rozdzielczej, przez co bez problemu można było uchwyt zamontować nisko/głęboko - urządzonko idealnie wkomponowało się w przestrzeń, nie zabiera praktycznie wcale przestrzeni widzenia na przedniej szybie!!!
No i na szybko pobawiłem się nim... Angry Birds chodzą bez zająknięcia, "pulpit" androida ma niezłą responsywność... a sama nawigacja łapie satelity błyskawicznie - dla mamuśki MapaMap jest czytelna i łatwa w obsłudze, więc po prostu "malina"! :)
Kto jest online: 0 użytkowników, 222 gości