Wysłane 2015-12-16 18:23
@Eskim0s
Rysik w Androidzie
tiaa...
Też miałem Note1. Miał rysik. Korzystały z niego...aplikacje Samsunga "S cośtam", sztuk kilka. Jasne że w innych działał, ale ot jako precyzyjny dotyk.
Poza tym Samsung niestety nie supportuje swoich urządzeń. Wymyśli coś rewolucyjnego, wrzuci na rynek i...po roku porzuci użytkowników, zapomni o urządzeniach, zostawi bez nowego softu. Jak nie ogarniasz XDA i społecznościowych ROMów to po ptakach bo nie dostaniesz aktualizacji.
Apple faktycznie wykorzystuje pomysły innych (w tym Samsunga z rysikiem, choć przecież nie on pierwszy wprowadził rysik w smartfonach, a już tym bardziej nie w handheldach). Ale u nich to działa. Kosztuje ale działa. System inny, hermetyczny, ikonek na pulpicie mało i nic z tym nie zrobisz ale rysik działa.
Kwestia ceny: topowe Androidy też nie są tanie! Taki Galaxy S6 Edge+, Sony Z5 czy odpowiednio ich tablety - 3+ tysia. Topowe Chińczyki ponad 2 tysie. OK są topowe, dorównują czy przewyższają Apple...ale nie są tanie, a po roku czy dwóch i tak będzie po wsparciu (bardzo optymistycznie zakładając).
Sam Apple nie mam i też ich nawet nie lubię, ale niestety - nauczyli się wykorzystywać błędy konkurencji. Dopóki konkurencja się tego nie nauczy to będzie jak będzie.
Asus TUF Gaming X570 Plus, Ryzen 5800X, Arctic Liquid Freezer III 360, 32GB Kingston Fury 3600MHz CL16, PowerColor RX 6700 XT Red Devil 12GB, SSD Samsung 980 Pro 1TB, WD WD80EZAZ, Seasonic Focus Plus Gold 650W, Fractal Design Define R6 USB-C, Razer BlackWidow Ultimate, Logitech MX Master 3; Windows 11 Insider @ ReFS; Samsung C32HG70; HP Color Laserjet Pro M281fdn.