Forum > Tematy dowolne > Pi_nio wróć!!!!

Strona 1 z 1 1
skocz

KrzysztofT

Wysłane 2012-11-09 19:36

Specjalnie dla ciebie :

















Smutno tu bez ciebie! \"\przytul\"

lothar

  • lothar
  • wiadomość Użytkownik

  • 164 wypowiedzi

Wysłane 2012-11-12 00:23

Za mało azjatek !!! \"\diabel\"

Mechy rulez !

kotin

Wysłane 2012-11-12 14:35 , Edytowane 2012-11-12 14:35

Tylko czy nic mu się nie stało, tyle niebezpieczeństw czyha po drodze.


i5-14600 KF / be quiet! Pure Base 500DX Black / ENDORFY Fortis 5 Black ARGB 140mm / MSI PRO B760-P DDR4 II / RAM 2x16 GB 3600MHz / liczne SSD / Inno3D GeForce RTX 4070 Twin X2 12GB / SB X AE-5 PLUS / be quiet! Pure Power 13 M 750W 80 Plus Gold / MSI Optix 2560 x 1080 / Logitech X230 / Win 11Pro

クリス&

Wysłane 2012-11-12 18:05

@lothar Kliknij poniżej a będą Azjatki(konkretniej Japoneczki \"\jezor\")
[LINK]

dr_DEATH

Wysłane 2012-11-12 20:28

@クリス&ło będzie sypał ryż, smoki nisko latają (ryżowe) \"\obcy\"

fydEll............Ryzen 5 5600X (płyta-b550), Radeon RX 5600XT, 32GB, Xonar DGX

Fergus_Shadow

Wysłane 2012-11-19 07:17

..?..

[ 2x 24' DELL U2414H + Xiaomi MI 2K 27' ]..[ i7 7700K + Tt Contac 29 BP ]..[ Asrock Z270 Gaming 4 ]..[ XPG 2x8Gb DDR4 ]..[ MSI RTX2070 8GB m ]..[3x SSD 250 Samsung 850EVO + 2x 2TB EVO 970 Plus NVMe ]..[ Be-Quiet DarkPower P7 750W ].. wmontowane w bude [ Modecom Oberon Pro ]- Windows 11 Pro. BOX
Strona 1 z 1 1
skocz

Kto jest online: 0 użytkowników, 501 gości