Hej!
Krótko i na temat.
Padła propozycja wyjazdu ekipą (ustalamy 4-8 osób) na Sylwestra gdzieś w góry. Czasu jeszcze trochę zostało, szukam sprawdzonych miejsc.
Może ktoś coś poleci?
Nie muszą być luksusy - chcemy sobie sami gospodarzyć, więc wyposażona kuchnia.
Termin jeszcze do ustalenia, ale coś około tygodnia (28.12 - 4.01)
Bardzo mile widziny jakiś stok narciarski w zasięgu kilku kilometrów (aby na luzie podjechać samochodem).
Ja chciałbym w końcu wytestować kupiony ponad 2 lata temu snowboard - jeszcze w folii wisi ![]()
![]()
Polska-Słowacja? Cokolwiek aby było w miarę rentownie na taką wycieczkę ![]()
Forum > Tematy dowolne > DOMEK W GÓRACH NA SYLWESTRA - ktoś coś poleci?
Strona 1 z 1
1
Wysłane 2014-09-30 09:50 , Edytowane 2014-09-30 09:51
All the small things... 2500k, ASRock Extreme4 Z68, 16GB DDR3, Samsung 830 128 GB itd... & iPhone 6s 64GB
Wysłane 2014-09-30 15:54 , Edytowane 2014-10-08 13:20
Ja jadę na 5 dni w Sylwestra tu: http://chatamagoda.pl/. Szukaj gdzieś blisko, to się spotkamy. ![]()
EDIT No i nie jadę, dopiero na wiosnę dam radę. ![]()
i5-14600 KF / be quiet! Pure Base 500DX Black / ENDORFY Fortis 5 Black ARGB 140mm / MSI PRO B760-P DDR4 II / RAM 2x16 GB 3600MHz / liczne SSD / Inno3D GeForce RTX 4070 Twin X2 12GB / SB X AE-5 PLUS / be quiet! Pure Power 13 M 750W 80 Plus Gold / MSI Optix 2560 x 1080 / Logitech X230 / Win 11Pro
Strona 1 z 1
1
Kto jest online: 0 użytkowników, 185 gości










