Cześć,
Mam zdjęcie rodziców które chciałbym im wydrukować i podarować, ale niestety jest dosyć ciemne. Czy któryś z szanownych użytkowników forum mógłby mi pomóc z retuszem tego zdjęcia tak by rzecz oczywista było jaśniejsze i miało dobre nasycenie kolorów. Ja ze swoimi narzędziami typu IrfanView niestety nie jestem w stanie tego zrobić :(.
Pozdrawiam,
Paweł
Forum > Tematy dowolne > Retusz zdjęcia - prośba o pomoc
Strona 1 z 1
1
Wysłane 2016-01-13 08:26
characters remaining: ∞
Wysłane 2016-01-13 15:53 , Edytowane 2016-01-13 15:59
1 Irfan ma na przykład korekcję gamma. To bardzo przydatne narzędzie w tej sytuacji.
http://www.grupy.v10.pl/czy,irfEnview,rozjE,ni,zdj,cie,Z,8,845596,2010...
2 Podeślij zdjęcie strasznemu, to najlepszy na tą chwilę (EDIT no i Gimcio przecież, no), nasz forumowy spec od grafiki, z mnóstwem programów Adobe.
3 Ja też poproszę na maila, spróbuję.
(Kolejność rozwiązań przypadkowa). ![]()
i5-14600 KF / be quiet! Pure Base 500DX Black / ENDORFY Fortis 5 Black ARGB 140mm / MSI PRO B760-P DDR4 II / RAM 2x16 GB 3600MHz / liczne SSD / Inno3D GeForce RTX 4070 Twin X2 12GB / SB X AE-5 PLUS / be quiet! Pure Power 13 M 750W 80 Plus Gold / MSI Optix 2560 x 1080 / Logitech X230 / Win 11Pro
Strona 1 z 1
1
Kto jest online: 0 użytkowników, 163 gości













