Cześć!
Co o tej porze roku znudzony fotograf może robić w niedzielę we Wrocławiu? ;)
Może ktoś jakieś piwko? Albo poleci ktoś jakieś fajne miejsca warte odwiedzenia? Ciekawa kuchnia czy jakieś muzeum...?
Dzięki! :D
Forum > Tematy dowolne > WROCŁAW... kto jest z Wrocka? ;)
Strona 1 z 1
1
Wysłane 2017-02-02 22:23
All the small things... 2500k, ASRock Extreme4 Z68, 16GB DDR3, Samsung 830 128 GB itd... & iPhone 6s 64GB
Wysłane 2017-02-03 07:50
@djluke jest.
i5-14600 KF / be quiet! Pure Base 500DX Black / ENDORFY Fortis 5 Black ARGB 140mm / MSI PRO B760-P DDR4 II / RAM 2x16 GB 3600MHz / liczne SSD / Inno3D GeForce RTX 4070 Twin X2 12GB / SB X AE-5 PLUS / be quiet! Pure Power 13 M 750W 80 Plus Gold / MSI Optix 2560 x 1080 / Logitech X230 / Win 11Pro
Strona 1 z 1
1
Kto jest online: 0 użytkowników, 181 gości









