Forum > Tematy dowolne > Tablet dla "komunisty" czyli jestem chrzestnym i majowe uroczys

Strona 2 z 2 <<<12
skocz

1084

  • 1084
  • wiadomość Użytkownik
  • Znawca sprzętu komputerowegoMiły gość

  • 18808 wypowiedzi

Wysłane 2013-05-06 17:03

@strasznyNo tak, oczywiście 3. \"\ok\"

kotin

Wysłane 2013-05-06 21:20 , Edytowane 2013-05-06 21:22

Tablety rozwijają się dynamicznie = sprzęt starzeje się szybko. Moim zdaniem nic ponad to [LINK] nie opłaca się dziecku kupować. \"\hmmm\"
(Modecom 8", 2 rdzenie, GPS, 3G...)

i5-14600 KF / be quiet! Pure Base 500DX Black / ENDORFY Fortis 5 Black ARGB 140mm / MSI PRO B760-P DDR4 II / RAM 2x16 GB 3600MHz / liczne SSD / Inno3D GeForce RTX 4070 Twin X2 12GB / SB X AE-5 PLUS / be quiet! Pure Power 13 M 750W 80 Plus Gold / MSI Optix 2560 x 1080 / Logitech X230 / Win 11Pro

1084

  • 1084
  • wiadomość Użytkownik
  • Znawca sprzętu komputerowegoMiły gość

  • 18808 wypowiedzi

Wysłane 2013-05-07 00:23

@kotinNo właśnie na to szkoda kasy. Chyba lepiej tą stówkę dołożyć i mieć jednak normalną grafikę. A modem zawsze można z czasem Aero dokupić z modemem WIFI.

straszny

Wysłane 2013-05-07 08:14 , Edytowane 2013-05-07 08:29

@kotin
właśnie, 1084 dobrze prawi - dokładasz ledwo 100 zł i masz Nexusa 7 - tablet ze 100% pewnym oprogramowaniem i to bardzo długo oprogramowaniem aktualnym. Tablet z chipem Tegra 3, dzięki czemu dzieci mają dostęp, obok normalnego Google Play, do wszystkich gier Tegra Zone.

W tym roku wychodzi choćby mobilne WoT. Autorzy już zaznaczają że ma być ładne i będzie miało spore wymagania 3D, tak coś mi się wydaje że na takim Modecomie może być problem. A na Nexusa 7 gra będzie miała optymalizację i profile na 100%.

Asus GL752VW (i7-6700HQ 2.6GHz, 32GB RAM, SSD: SanDisk Ultra 960GB, GPU: GTX960M). Apple iPad Pro 12.9 128GB Wifi+LTE. Apple iPhone X 256GB.

kotin

Wysłane 2013-05-07 08:45

Macie rację. Porównanie miażdżące. Nie wiedziałem że Nexusa można tak tanio dostać. Tylko 3G ratuje mój typ, ale reszta to faktycznie... \"\lol\"

i5-14600 KF / be quiet! Pure Base 500DX Black / ENDORFY Fortis 5 Black ARGB 140mm / MSI PRO B760-P DDR4 II / RAM 2x16 GB 3600MHz / liczne SSD / Inno3D GeForce RTX 4070 Twin X2 12GB / SB X AE-5 PLUS / be quiet! Pure Power 13 M 750W 80 Plus Gold / MSI Optix 2560 x 1080 / Logitech X230 / Win 11Pro

1084

  • 1084
  • wiadomość Użytkownik
  • Znawca sprzętu komputerowegoMiły gość

  • 18808 wypowiedzi

Wysłane 2013-05-07 10:21

@kotinTeż nie ratuje, bo z tymi wbudowanymi Aero nie zawsze śmiga. A za 250zł można dokupić ZTE MF60, wsadzić Aero i masz internet a friko z WIFI.

kotin

Wysłane 2013-05-07 15:01 , Edytowane 2013-05-07 15:08

@1084 aj tam, aj tam. \"\cfaniak\" Już nie przesadzaj. Nie zawsze - to tylko prawdopodobieństwo, 250zł. piechotą nie chodzi, a i mobilność z wpiętym pipsztokiem już nie do końca zadowala. \"\jezor\"

PS Starter z orange za 20 zł. chodzi, zawsze w miarę potrzeby można go zasilić nawet za 5 zł.
PS 2 Co nie zmienia faktu że na komunię lepszy jest Nexus. "Mój wynalazek" to już raczej na obozy wędrowne, spływy, pielgrzymki, Bieszczady i tym podobne rozrywki dla parę lat starszych, dla których GPS, Office, maile są ważniejsze od gier.

i5-14600 KF / be quiet! Pure Base 500DX Black / ENDORFY Fortis 5 Black ARGB 140mm / MSI PRO B760-P DDR4 II / RAM 2x16 GB 3600MHz / liczne SSD / Inno3D GeForce RTX 4070 Twin X2 12GB / SB X AE-5 PLUS / be quiet! Pure Power 13 M 750W 80 Plus Gold / MSI Optix 2560 x 1080 / Logitech X230 / Win 11Pro

1084

  • 1084
  • wiadomość Użytkownik
  • Znawca sprzętu komputerowegoMiły gość

  • 18808 wypowiedzi

Wysłane 2013-05-07 15:57

@kotin

mobilność z wpiętym pipsztokiem już nie do końca zadowala.


Sprawdź sobie parametry pipsztoka a dowiesz się, że jest wygodniejszy niż wbudowany modem. Bo po nie wymaga wpinania, ma własny akumulator, jest ruterem WIFI, można go położyć tam, gdzie jest lepszy zasięg. Nigdzie nie trzeba go podłączać.

PS Starter z orange za 20 zł. chodzi, zawsze w miarę potrzeby można go zasilić nawet za 5 zł.


Ale to jest 20zł i trzeba go zasilać i płacić.

kotin

Wysłane 2013-05-07 18:03

@1084 to już dwa urządzenia, dwie ceny, ale proszę dokończmy spór na zlocie. na sucho to jakoś nie uchodzi. \"\jezor\"
Sorrki za OT.

i5-14600 KF / be quiet! Pure Base 500DX Black / ENDORFY Fortis 5 Black ARGB 140mm / MSI PRO B760-P DDR4 II / RAM 2x16 GB 3600MHz / liczne SSD / Inno3D GeForce RTX 4070 Twin X2 12GB / SB X AE-5 PLUS / be quiet! Pure Power 13 M 750W 80 Plus Gold / MSI Optix 2560 x 1080 / Logitech X230 / Win 11Pro

1084

  • 1084
  • wiadomość Użytkownik
  • Znawca sprzętu komputerowegoMiły gość

  • 18808 wypowiedzi

Wysłane 2013-05-07 19:57

@kotinJaki spór ? Tak tylko pisałem, bo nie wszyscy wiedzą, że jest takie urządzenie jak np. MF60 i meczą się z dyndającym modemem. \"\cfaniak\"

Strona 2 z 2 <<<12
skocz

Kto jest online: 0 użytkowników, 177 gości