Już w najbliższy weekend (sobota i niedziela 29.03-30.03) na terenie budynku oranżerii Muzeum Pałacu w Wilanowie odbędą się drugie indywidualne mistrzostwa „Ogniem i Mieczem”. Turniej to jednak nie tylko okazja na świetną zabawę dla samych graczy – także i widzowie mogą liczyć na wiele atrakcji. Oprócz możliwości obserwowania rozgrywek turniejowych, odbędą się pokazy gry, gdzie będzie można się zapoznać z podstawami zasad i spróbować swoich sił w starciach na bitewnych stołach. Nie zabraknie także pokazów ekwipunku historycznego, związanego oczywiście z XVII wiekiem. Widzowie będą się także mogli spotkać z autorami gry, rzeźbiarzami i grafikami: dociekliwi będą więc mieli okazję do zadania kilku pytań. Publiczność będzie także jednym z jurorów oceniającym prace graczy zgłoszone do konkursu malarskiego. Nasze stoisko będzie obficie zaopatrzone w podręczniki, modele i elementy makiet, można więc będzie „tu i teraz” rozpocząć przygodę z grą.

Wybiera się ktoś z forumowiczów? Ja będę
Forum > Tematy dowolne > Weekend w Wilanowie dla miłośników gier bitewnych
Strona 1 z 1
1
Wysłane 2014-03-28 09:12
ten, który pcha ten wózek ...
Wysłane 2014-03-28 21:15
@NetCop napiszesz jak wrażenia? Parę zdjęć? Też nie dam rady być niestety.
i5-14600 KF / be quiet! Pure Base 500DX Black / ENDORFY Fortis 5 Black ARGB 140mm / MSI PRO B760-P DDR4 II / RAM 2x16 GB 3600MHz / liczne SSD / Inno3D GeForce RTX 4070 Twin X2 12GB / SB X AE-5 PLUS / be quiet! Pure Power 13 M 750W 80 Plus Gold / MSI Optix 2560 x 1080 / Logitech X230 / Win 11Pro
Wysłane 2014-04-02 13:58
Jak było?
Wyspany już? Relację prosimy. ![]()
i5-14600 KF / be quiet! Pure Base 500DX Black / ENDORFY Fortis 5 Black ARGB 140mm / MSI PRO B760-P DDR4 II / RAM 2x16 GB 3600MHz / liczne SSD / Inno3D GeForce RTX 4070 Twin X2 12GB / SB X AE-5 PLUS / be quiet! Pure Power 13 M 750W 80 Plus Gold / MSI Optix 2560 x 1080 / Logitech X230 / Win 11Pro
Strona 1 z 1
1
Kto jest online: 0 użytkowników, 212 gości









