Forum > Tematy dowolne > Uchwyt do kamey, dosyć specyficzny. POMOCY Pilne!!!

Strona 1 z 1 1
skocz

koniiu

  • koniiu
  • wiadomość Użytkownik

  • 690 wypowiedzi

Wysłane 2017-03-22 17:31 , Edytowane 2017-03-22 17:33

Witajcie. Poszukuję elastycznego uchwytu do kamery WIFI. Uchwyt powinien wyglądać podobnie do zamieszczonego poniżej.
[LINK]
Niestety posiadany pękł mi w połowie i nie jest stabilny.
Na uchwycie będzie montowana taka kamera WIFI.
[LINK]

Nie potrafię znaleźć podobnego uchwytu. Jakby ktoś z was miał pomysł gdzie taki można nabyć, będę bardzo wdzięczny za podpowiedź.

kotin

Wysłane 2017-03-22 19:31 , Edytowane 2017-03-23 08:35

Takiego samego nie widziałem, pewnie można dorobić, ale może wybierzesz coś z całego tłumu uchwytów do kamer sportowych?
LINK
LINK
nowe
LINK
LINK
Coś z tego może się da złożyć?

EDIT
@maq2
to zrobił sporo lepiej. \"\spoko\"

i5-14600 KF / be quiet! Pure Base 500DX Black / ENDORFY Fortis 5 Black ARGB 140mm / MSI PRO B760-P DDR4 II / RAM 2x16 GB 3600MHz / liczne SSD / Inno3D GeForce RTX 4070 Twin X2 12GB / SB X AE-5 PLUS / be quiet! Pure Power 13 M 750W 80 Plus Gold / MSI Optix 2560 x 1080 / Logitech X230 / Win 11Pro

koniiu

  • koniiu
  • wiadomość Użytkownik

  • 690 wypowiedzi

Wysłane 2017-03-22 20:47

Generalnie chodzi mi o coś najbardziej zbliżonego do oryginału.
@kotin Niestety dwa ostatnie linki u mnie coś nie bardzo działają.
Generalnie taka kamera służy dziecku niepełnosprawnemu do czytania z tablicy w szkole. całość sprzętu wygląda tak: [LINK]
Nie chciał bym tego komplikować a oryginalny uchwyt to ciężka sprawa, nawet u dystrybutora sprzetu.

maq2

Wysłane 2017-03-22 21:32 , Edytowane 2017-03-22 21:33

Po taniości  https://www.rbl24.pl/pl/p/Statyw-uchwyt-elastyczny-do-kamer-sportowych...http://www.komputronik.pl/product/277768/hama-adapter-do-aparatu-1-4-n...  - czyli uchwyt elastyczny do gopro a jest ich pełno w dobrych cenach i przejściówka z uchwytu gopro na gwint.

Po drogości  http://www.stopfoto.pl/novoflex-ms-arm-uchwyt-mocujacy-do-aparatu,4,89...

koniiu

  • koniiu
  • wiadomość Użytkownik

  • 690 wypowiedzi

Wysłane 2017-03-23 10:17

@maq2 Ta pierwsza propozycja była by ok, ale ma inne mocowanie. Chodzi mi aby mocowanie było takie jak w wariancie drugim. czyli aby kamerę można było wkręcić i tyle.
Ten drugi uchwyt troszkę drogawy jest.

maq2

Wysłane 2017-03-23 10:56

koniiu czy to dla Twojego dziecka? Jeśli tak, to zróbmy szybką zrzutkę. Myślę, że kilka osób się dorzuci do pomysłu.
Jeśli nie masz nic przeciwko, to na początek deklaruję 20 zł.

koniiu

  • koniiu
  • wiadomość Użytkownik

  • 690 wypowiedzi

Wysłane 2017-03-23 11:26

@maq2
Tak, to dla mojego synka. Tu nie chodzi o kwestie finansowe, tylko chciałbym kupić rzecz, która w pełni spełniać będzie moje oczekiwania a przy okazji nie przepłacę.

koniiu

  • koniiu
  • wiadomość Użytkownik

  • 690 wypowiedzi

Wysłane 2017-03-26 21:49

Znalazłem identyczny jak oryginał za 110zł na amazon.de [LINK]
Dzięki wielkie za podpowiedzi, już zamówiłem, znalazłem też na alieexpres za 9USD ale za długo trzeba czekać. :-)

Strona 1 z 1 1
skocz

Kto jest online: 0 użytkowników, 523 gości