Forum > Tematy dowolne > Monitoring i wideodomofony

Strona 1 z 1 1
skocz

krymtON

Wysłane 2022-07-17 21:37

Cześć,

szukam sensownego rozwiązania do budynku małej wspólnoty (6 mieszkań) do monitoringu i wymiany domofonów na wideodomofony. Totalnie się na tym nie znam, zacząłem szukać jakiś rozwiązań, ale temat jest zbyt szeroki, aby się doktoryzować. Najchętniej wziąłbym wykonawcę do całości, ale nie wiem gdzie znaleźć kogoś godnego zaufania, stąd wpierw pytanie do Was - może ktoś ma wiedzę/doświadczenie, a może się ktoś tym zajmuje zawodowo i coś podpowie :)

Monitoring trzeba będzie zrobić "od zera", bo nie ma na to okablowania (2 kamery zewnętrzne, 1 wewnętrzna).

Natomiast wideodomofony będą musiały wykorzystać to, co jest. A jest chyba dobrze, bo mamy okablowanie ethernet (aktualnie podłączony osprzęt ACO).

Od całości oczekiwałbym, aby dało się jakoś połączyć monitoring z wideodomofonami (np.: wizja z kamer na panelu wideodomofonu w mieszkaniu).

Koledzy - pomożecie?

A może ktoś jest z okolic trójmiasta i chciałby się podjąć zadania? :)

Graty jak każde inne ;)

wrobli

Wysłane 2022-07-28 20:55

Zerknij sobie na rozwiazania dahua tanio nie będzie ale jak już sobie byś cos wybrał to daj znaka powalczę z cena . Stosuje ich produkty na budynkach typu blizniaki i jednorodzinne ale wersje wspólnotowe tez maja. Możesz skorzystać z sklep.delta.poznan.pl bo tam maja ładnie powiazania porobione.

AMD Ryzen 5 5400G, Gigabyte X570 Gamming X, 16GB G.skill, KFA2 GeForce RTX 3080 Ti SG, PX-256M8PeY, Seagate 8TB IronWolf, BeQuiet Dark Power Pro 11 650W, Kandalf LCS
Strona 1 z 1 1
skocz

Kto jest online: 0 użytkowników, 198 gości