2020-11-10 13:50
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
2

HAMA QI-FC10 - szybka ładowarka indukcyjna

Obrazek HAMA QI-FC10 - szybka ładowarka indukcyjna

Plątaniny kabli nie znosi dosłownie nikt. Dzięki najnowszej propozycji od znanego niemieckiego producenta możemy przy ładowaniu smartfona uniknąć tego problemu. Ładowarka typu wireless ma 10 W mocy i może się pochwalić diodą funkcyjną LED. Dzięki technologii Qi wystarczy umieścić telefon na ładowarce HAMA QI-FC10, a automatycznie rozpocznie się ładowanie. Aby przerwać proces zasilania energią, wystarczy zdjąć go z urządzenia. Za każdym razem możemy liczyć na gwarantowaną maksymalną szybkość ładowania, dostosowaną indywidualnie do urządzenia. W dodatku zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wpływa zbawiennie na jego żywotność.adowarka ma 10 W mocy wyjściowej i wyróżnia się dobrej jakości wytrzymałą metalową obudową, co podnosi jej walory wizualne. Czarny kolor dodaje elegancji. Nie brak tutaj też oczywiście gniazda micro-USB i lampki LED, informującej czy urządzenie pracuje. Dodawany jest do niej kabel ładujący micro-USB.

Sugerowana cena detaliczna ładowarki indukcyjnej QI-FC10 wynosi 39.90 PLN.

Możemy też ją kupić razem z dołączoną klasyczną ładowarką sieciową QC 3.0 z wejściem micro-USB. Zastosowana w tym sprzęcie technologia Qualcomm Quick Charge 3.0 zapewnia wyjątkowo szybkie ładowanie, nawet czterokrotnie wydajniejsze w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań spotykanych na rynku. Producent ustalił cenę takiego zestawu na poziomie 69.90 PLN.

xn fy hfgh

 HAMA QI-FC10 - szybka ładowarka indukcyjna

 HAMA QI-FC10 - szybka ładowarka indukcyjna

Źródło: Info Prasowe / Hama
 1. Avatar nic wiadomość nic
   

  "może się pochwalić diodą funkcyjną LED"  :silly: nieprawdopodobne! jak im się to udało zrobić? :woot:

 2. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
  @albercik

  Też się z tego "brechtałem", ale co zrobić... Informacja Prasowa :-PKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.