2021-04-20 17:10
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

AMD - Nowy pakiet Radeon Software dla kart oraz procesorów z GPU

Obrazek AMD - Nowy pakiet Radeon Software dla kart oraz procesorów z GPU

Firma AMD właśnie udostępniła pakiet Radeon Software Adrenalin 21.4.1, który wprowadza szereg nowości do oprogramowania sterownika dla kart graficznych AMD Radeon oraz procesorów AMD Ryzen z układem graficznym Radeon. Dzięki nim gracze będą mogli się cieszyć jeszcze lepszą oprawą graficzną, zaawansowanymi funkcjami oraz dostępem do opcji sprzętowych, które pomogą wzmocnić doznania z rozgrywki. Pakiet Radeon Software Adrenalin 21.4.1 jest już dostępny i można go pobrać przez system aktualizacji lub ze strony www.amd.com.Wśród ulepszeń, jakie wprowadza nowy Radeon Software są:
- Nowa aplikacja AMD Link dla systemu Windows, która pozwala użytkownikom łączyć się z drugim PC z praktycznie dowolnego miejsca. Dzięki funkcji AMD Link Game użytkownik może zaprosić znajomego z komputerem wyposażonym w układ graficzny Radeon, aby grać w lokalnym trybie wieloosobowym lub na podzielonym ekranie.
- Nowe opcje instalacji i rozszerzone opcje do śledzenia parametrów oraz dostrajania działania sprzętu, dzięki czemu gracz dysponujący zarówno kartą graficzną AMD Radeon jak i procesorem AMD Ryzen ma dostęp do tych funkcji w jednym miejscu.
- Ulepszone opcje do nagrywania i transmisji na żywo, a także nowa funkcja dla początkujących, aby mogli łatwiej rozpocząć przygodę z tzw. streamingiem.
- Obsługa Microsoft PlayReady AV1 dla kart graficznych Radeon RX 6000, która umożliwia korzystanie z wysokiej jakości zabezpieczonych treści.
- AMD Crash Defender, który przeciwdziała zawieszaniu się systemu i pomaga odzyskać sprawność w wybranych sytuacjach.

AMD - Nowy pakiet Radeon Software dla kart oraz procesorów z GPU

AMD - Nowy pakiet Radeon Software dla kart oraz procesorów z GPU

Źródło: Info Prasowe / AMD
  1. Avatar nic wiadomość nic
     

    Dość spora przerwa jak na nowe oficjalne sterowniki. I gdzie nowa edycja?Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.