2019-12-02 14:16
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

ASUS ZenBook 14 już w Polsce

Obrazek ASUS ZenBook 14 już w Polsce

Zaprezentowane po raz pierwszych na tegorocznych targach Computex najnowsze laptopy ZenBook 14 (UX434) wyposażone w rewolucyjne rozwiązanie ASUS ScreenPad 2.0, są już dostępne w sprzedaży w Polsce. Najnowsze modele ZenBook zostały wyposażone w ekran NanoEdge z niezwykle smukłymi ramki ze wszystkich czterech stron. Gwarantuje to stosunek wielkości ekranu do obudowy na poziomie 92%, dzięki czemu najnowsze laptopy ASUS wyróżniają się najbardziej kompaktowymi konstrukcjami na świecie w swojej klasie sprzętowej. Nowe ZenBooki dysponują pełnym zestawem wysokowydajnych komponentów, takich jak (w maksymalnej konfiguracji) czterordzeniowe procesory Intel Core i7 dziesiątej generacji, karty graficzne NVIDIA GeForce MX250, 16 GB pamięci RAM, ultraszybkie dyski SSD PCIe oraz gigabitowe karty bezprzewodowe pracujące w standardzie Wi-Fi 5.Nowe laptopy z serii ZenBook zostały stworzone z myślą o zapewnieniu nieograniczonej wydajności w drodze i w podróży. Oferują one (w maksymalnej konfiguracji) procesory Intel Core i7 dziesiątej generacji, jak również cały zestaw szybkich układów graficznych, w tym niezależne karty graficzne NVIDIA GeForce MX250.
ZenBook 14 dysponuje dyskami SSD PCIe oraz maksymalnie 16 GB pamięci RAM, co czyni z niego idealny sprzęt do tworzenia kompleksowych dokumentów, gromadzenia danych, obróbki zdjęć, edycji filmów, czy też po prostu zrobienia sobie miłej przerwy przy rozrywce. Nowa seria laptopów ZenBook pozwala użytkownikom wykonać więcej i szybciej.

Najnowsza odsłona laptopów ZenBook zapewnia użytkownikom praktyczną możliwość pracy przez cały dzień na jednym naładowaniu baterii – maksymalnie oferując imponujące 12.3 godzin w modelu ZenBook 14.

Ceny laptopów SUS ZenBook 14 zaczynają się od 4199 PLN.

ASUS ZenBook 14 już w Polsce

ASUS ZenBook 14 już w Polsce

ASUS ZenBook 14 już w Polsce

ASUS ZenBook 14 już w Polsce

ASUS ZenBook 14 już w Polsce

ASUS ZenBook 14 już w Polsce

Źródło: Info Prasowe / ASUSKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.