2014-07-21 10:48
Autor: Krzysztof Kocurek (nickey)
9

Amazon Kindle Unlimited - czyli płać raz i czytaj do woli

Obrazek Amazon Kindle Unlimited - czyli płać raz i czytaj do woli

Prawdziwą rewolucję szykuje Amazon za sprawą usługi Kindle Unlimited. Zamiast kupować pojedyncze książki płacąc 9.99 $ miesięcznie możemy uzyskać dostęp do 600 000 ebooków oraz audio-booków. Wśród dostępnych tytułów znajdziemy takie hity jak saga Harry Potter, Igrzyska Śmierci czy Władca Pierścieni. W ofercie Kindle Unlimited nie znajdziemy jednak książek wydanych przez Penguin, Random House, Simon & Schuster, HarperCollins, Macmillan czy Hachette.

Amazon na zachęte dodaje miesiąc darmowego testowania usługi Unlimited na e-książki oraz do trzech miesięcy do słuchania audiobooków. Niestety istnieje pewne „ale”. Z Amazon Kindle Unlimited mogą skorzystać wszyscy mieszkańcy Stanów Zjednoczonych. Nie wiadomo czy i kiedy usługa ta zostanie wprowadzona w Polsce. Jednak w tym miejscu nie sposób pominąć Legimi.com . Twórcy podobnej usługi oferują dostęp do bogatej biblioteki (5000 tytułów) e-booków płacąc miesięcznie 32.99 zł (najdroższy wariant). Legimi na start oferuje 7 dniowy okres bezpłatnych testów.


Źródło: Techspot, Legimi
 1. Avatar nic wiadomość nic
  No i po co

  ten news tutaj?
  tutaj ten news? Co wnosi do tematu naszego małegoo kraju nad Wisłą?

 2. Avatar nic wiadomość nic
  @djluke

  Dewizowcy też czytają ;-)

 3. Avatar nic wiadomość nic
  tak tylko zapytam:

  a czy Amazon Kindle ma swoją polską stronę z polskimi książkami?

 4. Avatar nic wiadomość nic
  @Panzer

  Ja rozumiem, Ty i wielu siedzisz na wyspie, w Dojczlandzie czy innej Irlandii (też na wyspie w sumie...ale ten news jest o USA. I tylko o USA. Ilu wielbicieli mamy w USA? Bo coś nie mogę kliknąć w mapę wizyt w stopce...

 5. Avatar nic wiadomość nic
  @djluke

  2,79% 3 miejsce - UK ma 3,54%  

  Trzeba klikać na globusa :-P

 6. Avatar nic wiadomość nic
  @djluke

  Mnie ten news zaciekawil. Lubie wiedziec co sie dzieje na swiecie.

 7. Avatar nic wiadomość nic
  @djluke

  Dla mnie postępowanie Amazonu to ciekawostka, która może namieszać na rynku ebooków. Mam świadomość tego, że Amazon na razie polskiego klienta olewa. Zabrali możliwość darmowych przesyłek z Amazon UK powyżej 25 funciaków, pousuwali mnóstwo polskich książek ze swojego sklepu i ciągle czekamy na Amazon PL.

 8. Avatar nic wiadomość nic
   

  Amazon PL miał być już w tamtym roku. Czemu wciąż go nie ma?

 9. Avatar nic wiadomość nic
  @Ignacek 9

  Za 1200zl na reke coraz mniej osob godzi sie pracowac. To i Amazon nie moze wystartowac.Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.