2019-09-06 16:50
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

Baseus UCN3276 HUB Type-C - przydatny gadżet

Obrazek Baseus UCN3276 HUB Type-C - przydatny gadżet

Czasami chcemy przenieść dane z telefonu, czasami chcemy pokazać nasze zdjęcia ze smartfona na większym ekranie. Czy musimy nosić z sobą ich kopie na karcie pamięci lub pendrive? Teraz już nie, bo sporo producentów opracowało fajne HUBy, pozwalające na szybką łączność z naszym telefonem w wielu standardach. Jednym z takich urządzeń jest Baseus UCN3276 HUB Type-C, którego nazwa zdradza już, dla jakiego standardu gniazd jest przeznaczony.

Źródło: Klinika IN4 czytaj więcej...
  1. Avatar nic wiadomość nic
    Mam podobnego huba...

    Mam podobnego huba (innej firmy). I mam taki problem, że monitor podpięty do HDMI traci co jakiś czas sygnał na sekundę (ekran staje się czarny). po czym wszystko wraca do normy. Co ciekawe Windows nie orientuje się, że nie ma przez chwilę monitora, bo okna otwartych aplikacji pozostają na miejscu. Monitor podpięty pod HDMI bezpośrednio działa bez problemu... I teraz nie wiem czy HUB wprowadza jakieś ograniczenia i mam za długi kabel HDMI (chyba ze 2 metry) czy jeszcze coś innego... Spotkałeś się z czymś takie w trakcie testów?

    Wujek Google twierdzi, że często przez USB-C bywają problemy z obrazem... :-(Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.