2019-11-06 12:43
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Creative T100 - głośniki klasy Hi-Fi na biurko

Obrazek Creative T100 - głośniki klasy Hi-Fi na biurko

Firma Creative Technology ogłosiła dzisiaj wprowadzenie Creative T100, swojego najnowszego produktu z kategorii głośników stacjonarnych typu 2.0. Jest to model serii T, w której skład wchodzą popularne głośniki T20 i T40, oferujące wysoką jakość dźwięku, które gościły na biurkach użytkowników komputerów stacjonarnych. T100 cechują się wysoką jakością dźwięku, na co minimalistyczny wygląd głośników zupełnie nie wskazuje. Dzięki wypełniającej pomieszczenie i realistycznej scenie dźwiękowej, która wzmocniona została przez ulepszoną technologię BasXPort, a także dostarczonej przez pełnozakresowy przetwornik 2.75 cala z wbudowanym cyfrowym wzmacniaczem jakości HI-FI, użytkownicy będą mieli do czynienia z krystalicznie czystym wokalem i bogatymi, głębokimi tonami.Co ciekawe, T100 oferuje bardzo potężną moc (40 W RMS, maksymalną 80 W), która została połączona z eleganckim wyglądem. Mamy więc świetną jakość dźwięku i ciekawy design głośników, które przy okazji zajmują minimalną powierzchnię na biurku.

Warto również wspomnieć o tym, że głośniki Creative T100 oferują dużą liczbę opcji łączności. Mamy do dyspozycji Bluetooth 5.0, ale także wejście AUX 3.5 mm, wejście optyczne i odtwarzacz USB FLAC. W pewnym sensie jest to hołd dla dużych systemów Hi-Fi, które dawniej były podstawowym elementem każdego gospodarstwa domowego. Z kolei np. łączność Bluetooth idealnie nadaje się dla wymagających użytkowników, którzy szukają nowoczesnych rozwiązań do swojego komputera PC lub laptopa.

Głośniki Creative T100 są dostępne w cenie 529.99 PLN na stronie Creative.com.
Creative T100 - głośniki klasy Hi-Fi na biurko

Creative T100 - głośniki klasy Hi-Fi na biurko

Creative T100 - głośniki klasy Hi-Fi na biurko

Źródło: Info Prasowe / CreativeKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.