2022-06-01 10:51
Autor: Sebastian Wiśniewski (NetCop)
0

Creative Zen Hybrid Bezprzewodowe słuchawki z hybrydowym ANC

Obrazek Creative Zen Hybrid Bezprzewodowe słuchawki z hybrydowym ANC

Creative Technology wprowadza na rynek zestaw słuchawkowy, który ma za zadanie sprawić by miłośnicy muzyki mogli się cieszyć nią o wiele dłużej. W tym przypadku nawet do 37 godzin na jednym ładowaniu. Creative Zen Hybrid zapewnia zarówno wszechstronność, jak i wydajność w eleganckiej i minimalistycznej obudowie. W słuchawkach zastosowano takie technologie jak hybrydową redukcję szumów (ANC), tryb otoczenia, wielokrotnie nagradzane Super X-FI i obsługę asystentów działającą nawet w trybie połączenia. Zestaw wyposażono w 40 milimetrowe neodymowe przetworniki, pałąk 3D wyściełany pianką z pamięcią kształtu, Bluetooth® 5.0, szybkie ładowanie za pomocą USB-C i złącze AUX 3,5mm dla połączeń analogowych.

Creative Zen Hybrid Bezprzewodowe słuchawki z hybrydowym ANC

Hybrydowa aktywna redukcja szumów ANC
Stwórz swoją strefę otoczenia gdziekolwiek jesteś dzięki technologii Hybrid ANC. Dzięki mikrofonom ze sprzężeniem do przodu i sprzężeniem zwrotnym zintegrowanym w każdej muszli, Creative Zen Hybrid jest w stanie wytłumić do 95% hałasu otoczenia. Mikrofon ze sprzężeniem do przodu w celu wykrywania otoczenia umieszczony jest na zewnątrz każdej muszli. Zewnętrzny mikrofon ma za zadanie wykrywanie niechcianego hałasu w otoczeniu, następnie technologia ANC wysyła sygnał zwrotny do słuchawek eliminując zewnętrzne zakłócenia. Mikrofon ze sprzężeniem zwrotnym umieszczony po wewnętrznej stronie każdego nausznika, ma za zadanie monitorowanie tego, co już dociera do słuchu użytkownika, dzięki czemu ANC może dodatkowo reagować i korygować niechciane sygnały.

Tryb otocznia
Jeżeli chcemy czuć się komfortowo w każdej sytuacji i wszystko słyszeć dookoła nas, to wystarczy, że dwukrotnie naciśniemy przyciska ANC, który aktywuje Tryb Ambient, dzięki czemu będziemy dobrze słyszeć otoczenie, na przykład podczas nasłuchiwania komunikatów na dworcu, zamawiania w kawiarni lub po prostu dbania o bezpieczeństwo użytkowników na ruchliwych ulicach. W przypadku rozmowy i włączonego trybu otoczenia wbudowany piąty mikrofon z redukcją szumów priorytetowo będzie traktował głos rozmówcy podczas połączeń.

Przetworniki
Słuchawki wyposażone są w 40-milimetrowe neodymowe pełnozakresowe przetworniki neodymowe zapewniające dźwięk wysokiej jakości, od dokładnego basu z ciepłą sygnaturą dźwiękową po wyraźne, czyste wysokie tony. Niezbędne elementy sterujące znajdują się na prawej muszli słuchawkowej, dzięki czemu łatwo odbierzemy połączenie, wydamy polecenia za pomocą asystentów głosowych lub wyregulujemy głośność odtwarzania.

Wygoda i komfort
Zestaw słuchawkowy od Creative to lekka, elegancka i wytrzymała konstrukcja. Dla wzmocnienia szkielet pałąku, z wspomnianym wcześniej efektem pamięci, ma wbudowany stalowy rdzeń wewnętrzny. Pady, które są obłożone syntetyczną skórą są tak skonstruowane by zapewnić optymalne uszczelnienie akustyczne i wygodę noszenia przez wiele godzin. Słuchawki możemy przechowywać na trzy różne sposoby: składanie na płasko, składanie na pół i składanie kompaktowe.

Czas
Wbudowany akumulator pozwala na pracę zestawu słuchawkowego do 37* godzin przy wyłączonym trybie ANC, Ambient i do 27* godzin przy wyłączonych obu trybach. Słuchawki posiadają funkcje szybkiego ładowania, która w czasie 5 minut pozwoli naładować Zen Hybrid do takiego stopnia, że będziemy mogli używać zestaw do 5* godzin odtwarzania.

Holografia słuchawek Super X-Fi z technologią SXFI READY
Dzięki SXFI READY* z słuchawkami możesz poczuć dźwięk wirtualny na lokalnie przechowywanych treściach za pośrednictwem aplikacji SXFI, która działa jak odtwarzacz MP3. Technologia Super X-Fi ma za zadanie odtwarzać w słuchawkach profesjonalny wielogłośnikowy system.

Jak działa Super X-FI?
Super X-Fi to dźwięk obliczeniowy. Wykorzystuje on złożone algorytmy i techniki wymagające dużej mocy obliczeniowej do dostosowania akustyki dźwięku do każdej osoby poprzez wyrafinowany proces mapowania głowy i uszu. Wystarczy telefonem zrobić trzy zdjęcia twarzy i uszu aby setki parametrów antropometrycznych wyodrębniło cech głowy i małżowin usznych z dużą precyzją za pomocą wykrywania i analizy obrazu w czasie rzeczywistym. Następnie silniki sztucznej inteligencji (AI) wykorzystują zebrane parametry, dostosowując je do docelowych słuchawek i syntetyzują je z wielowymiarową mapą akustyki pomieszczenia.
Creative Zen Hybrid Bezprzewodowe słuchawki z hybrydowym ANC


Ceny i dostępność:
Creative Zeb Hybrid zakupisz w cenie: 467 zł.
Creative Zen Hybrid Bezprzewodowe słuchawki z hybrydowym ANC

Creative Zen Hybrid Bezprzewodowe słuchawki z hybrydowym ANC

Creative Zen Hybrid Bezprzewodowe słuchawki z hybrydowym ANC

Źródło: CreativeKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.