2014-12-15 22:08
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
4

Dokanałowe słuchawki dla graczy - Genius vs Roccat

Obrazek Dokanałowe słuchawki dla graczy - Genius vs Roccat

Często przychodzi nam grać w słuchawkach... Czy mogą one być dokanałowe? Oczywiście, a zobaczymy to na przykładzie produktów Genius GX Zabius M (HS-G250) i Roccat SYVA (ROC-14-100). Zobaczmy co one nam zaoferują...

Źródło: Klinika IN4 czytaj więcej...
 1. Avatar nic wiadomość nic
   

  Jako, że nikt nie skomentował to ja zacznę . Słuchawki fajne. Z jednej strony mamy Geniusa cechującego się dobrą ceną \ jakość, a z drugiej dobra lub nawet bardzo dobrą jakość. Wizualnie ten Roccat Syva bardziej mi podpasował. Tekst oczywiście na wysokim poziomie i brawa za wysiłek. 

 2. Avatar nic wiadomość nic
  Za podobne pieniądze kupujemy Xiaomi Piston II i...

  ...zamiatamy wszystkie słuchawki do 1000 zł.

  Zarówno pod względem jakości wykonania jak i dźwięku. 

 3. Avatar nic wiadomość nic
  Tylko trzeba rozsądnie kupować, żeby...

  ...nie kupić podróbki - ale to nie jest wielki problem.

 4. Avatar nic wiadomość nic
  @kmbak

  to wcale nie takie oczywiste z tymi pistonami, że najlepsze do 1000 ;) jest cała masa słuchawek, które są nieznane szerszemu gronu użytkowników, być może jest coś równie dobrego.
  Ja ze swojej strony polecam zestaw SonyEricsoon MH1 - tutaj to mam już pewność, że w jego cenie (ok 30zł wersja dla starych smartfonów, ewentualnie dla 1+1, który ma układ pinów w gniazdku w starym standardzie) nie kupisz nic lepszego.Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.