2021-11-18 13:40
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

GAMIVO wprowadza na platformę akcesoria gamingowe firmy Hama

Obrazek GAMIVO wprowadza na platformę akcesoria gamingowe firmy Hama

GAMIVO, właściciel platformy transakcyjnej dla graczy, rozpoczął współpracę z firmą Hama, niemieckim producentem akcesoriów dla graczy. Od przełomu października i listopada produkty firmy z Niemiec są dostępne dla użytkowników platformy GAMIVO. Współpraca z cenioną marką z Monheim to istotny krok w kierunku uatrakcyjniania oferty platformy sprzedażowej dla graczy. W październiku serwis GAMIVO rozszerzył ofertę o przeznaczone dla graczy produkty fizyczne, w tym słuchawki, myszki, klawiatury, pudełkowe wydania gier oraz inne akcesoria gamingowe i gadżety kolekcjonerskie. Zmiana ta została bardzo ciepło przyjęta przez użytkowników serwisu. Teraz, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, firma pracuje nad poszerzeniem spektrum oferowanych produktów. Efektem tego jest między innymi pojawienie się na GAMIVO.com akcesoriów marki Hama.Hama powstała w 1923 roku w Dreźnie, a od 1945 roku centrala firmy znajduje się w bawarskim Monheim. Obecnie niemiecki producent sprzętu elektronicznego i fotograficznego ma oddziały w kilkunastu państwach, w tym w Austrii, Czechach, Francji, Hiszpanii, Szwajcarii, Polsce i Wielkiej Brytanii.

GAMIVO łączy natomiast ponad 3 miliony graczy z bazą ponad 1 tysiąca sprzedawców, którzy oferują ponad 50 tysięcy produktów. W III kwartale 2021 wygenerowali oni łączny obrót na platformie w wysokości 47,4 mln zł. W pierwszych trzech kwartałach br. obrót platformy wyniósł ponad 143 mln zł. Rekordowy obrót w skali miesiąca został odnotowony w październiku br. i wyniósł on prawie 20 mln zł.


GAMIVO wprowadza na platformę akcesoria gamingowe firmy Hama

GAMIVO wprowadza na platformę akcesoria gamingowe firmy Hama

Źródło: Info Prasowe / HAMAKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.