2020-05-15 14:37
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Galaxy A21s – nowy członek rodziny Samsung Galaxy A

Obrazek Galaxy A21s – nowy członek rodziny Samsung Galaxy A

Debiutujący Galaxy A21s wprowadza do popularnej serii Galaxy A szereg innowacyjnych i ulepszonych funkcji – wciągający wyświetlacz Infinity-O, poczwórny aparat, długo działającą baterię i elegancki design – a wszystko to w przystępnej cenie. Za wyjątkowe wrażenia wizualne w Galaxy A21s odpowiada charakterystyczny wyświetlacz Samsung Infinity-O z pięknym 6.5-calowym ekranem HD+ TFT. Niezależnie od tego, czy korzystamy ze smartfonu grając, czy oglądając filmy, proporcje wyświetlania 20: 9 w połączeniu z dźwiękiem Dolby Atmos potęgują wrażenia z odbioru wyświetlanych treści.Potężny poczwórny aparat i inteligentne technologie umożliwiają Galaxy A21s uchwycenie w prosty sposób profesjonalnie wyglądających obrazów i filmów. Główny aparat 48 MP wraz z ultraszerokokątnym obiektywem 8 MP pozwala wykonać zachwycające ujęcia krajobrazu, a obiektyw Macro 2MP umożliwia robienie zdjęć z naprawdę bliska. Obiektyw czwarty 2MP oferuje funkcję Live Focus, która pozwala skoncentrować się na tym, co najważniejsze uwypuklając fotografowany obiekt na pierwszym planie. Pozwala to nadać profesjonalny efekt rozmytego tła w przypadku portretów, zdjęć zwierząt czy fotografowania posiłków. Wykonane zdjęcia można dodatkowo spersonalizować przy użyciu dostępnych znaczków, filtrów i naklejek, których działanie oparto na technologii rozpoznawania twarzy.

Pojemna bateria 5000 mAh i możliwość szybkiego ładowania 15 W pozwalają korzystać z Galaxy A21s jeszcze dłużej bez konieczności ładowania. Dzięki 32 GB pamięci wewnętrznej i do 512 GB pamięci zewnętrznej (poprzez opcjonalną kartę Micro SD) można przechowywać w telefonie mnóstwo wspomnień, nie martwiąc się o miejsce. Dla dodatkowej wygody i komfortu interfejs One UI Core umożliwia nawigację jedną ręką i uruchomienie trybu ciemnego.

Dodatkowo Galaxy A21s oferuje funkcję rozpoznawania twarzy i skaner linii papilarnych umieszczony z tyłu urządzenia, dzięki którym codzienne użytkowanie staje się jeszcze prostsze i bezpieczniejsze.

Wygląd Galaxy A21s przykuwa uwagę dzięki żywym kolorom z unikalnym efektem 3D Glossy i hologramem. Doskonałe proporcje, zredukowane ramki i zaokrąglone rogi sprawiają, że urządzenie wygodnie leży w dłoni.

Galaxy A21s będzie dostępny w sprzedaży od czerwca.
Galaxy A21s – nowy członek rodziny Samsung Galaxy A

Galaxy A21s – nowy członek rodziny Samsung Galaxy A

Galaxy A21s – nowy członek rodziny Samsung Galaxy A

Źródło: Info Prasowe / SamsungKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.