2018-02-06 15:20
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

HIRO ICHOS i MILO - nowe, łatwe w obsłudze mikrofony

Obrazek HIRO ICHOS i MILO - nowe, łatwe w obsłudze mikrofony

Firma HIRO poinformowała dzisiaj o debiucie nowej linii mikrofonów, zaprojektowanych z myślą o młodych ludziach, którzy za pośrednictwem materiałów wideo, chcą się dzielić w sieci swoimi pasjami i umiejętnościami. Urządzenia te charakteryzują się nieskomplikowaną i intuicyjną obsługą, dobrym odwzorowaniem dźwięku oraz – co również niezwykle istotne - ceną dopasowaną do uczniowskich czy studenckich kieszeni. Mikrofony charakteryzują się szerokim pasmem przenoszenia oraz dużą czułością, co zagwarantuje czystą i klarowną transmisję dźwięku. Dodatkowa redukcja szumów ogranicza do minimum dźwięki otoczenia, jak na przykład działający w tle telewizor, radio lub po prostu rozmowy innych osób.Mikrofony wyposażono także w podstawkę zapewniającą stabilizację nawet podczas najbardziej dynamicznych akcji, a ergonomiczny uchwyt pozwoli dostosować położenie mikrofonu do własnych potrzeb. ICHOS i MILO są bardzo łatwe w użyciu dzięki zastosowaniu technologii plug and play. Mikrofon wystarczy podłączyć do odpowiedniego wejścia, aby po chwili zaczął działać – bez instalowania dodatkowego oprogramowania oraz skomplikowanej konfiguracji.

Model MILO charakteryzuje się większą czułością, będzie więc odpowiedni dla wszystkich nagrywających rozgrywkę w dużych pomieszczeniach, także z innymi osobami. ICHOS natomiast skierowany jest przede wszystkim do osób zaczynających przygodę z nagrywaniem i transmitowaniem rozgrywki w serwisach streamingowych.

HIRO ICHOS - 59.99 PLN
HIRO MILO - 89.99 PLN
HIRO ICHOS i MILO - nowe, łatwe w obsłudze mikrofony

HIRO ICHOS i MILO - nowe, łatwe w obsłudze mikrofony

Źródło: Info Prasowe / HIROKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.