2022-08-09 12:30
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Hama prezentuje najnowsze nauszne słuchawki Bluetooth Freedom Lit

Obrazek Hama prezentuje najnowsze nauszne słuchawki Bluetooth Freedom Lit

Oferta sprzętu audio niemieckiego producenta bezustannie się rozszerza, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom każdego użytkownika. Dlatego w portfolio firmy HAMA pojawiły się właśnie nauszne słuchawki Freedom Lit. Do wyboru mamy trzy wersje kolorystyczne: elegancka biała z szarymi nausznikami, różowa z ciemniejszymi akcentami w tej samej barwie i kruczoczarna. Ich waga wynosi 120 g. Zacznijmy od najważniejszych informacji. Słuchawki po naładowaniu do pełna grają bezustannie przez 8 godzin. Mogą też pochwalić się wbudowanym mikrofonem, a po całkowitym naładowania maksymalny czas prowadzenia rozmów wynosi tyle samo.Sam proces zasilania urządzenia energią zajmuje trzy godziny, co odbywa się poprzez dołączony kabelek o długości 15 cm i wbudowane złącze micro USB. Wersja Bluetooth urządzenia to 5.0, co w praktyce spokojnie oznacza 10 m zasięgu. Gdy nie będziemy chcieli czekać na naładowanie urządzenia, znajdziemy w nim też złącze Jack 3.5 mm do tradycyjnego podłączenia przewodu.

Sama konstrukcja nauszników zapewnia pasywne tłumienie szumów, by móc jak najbardziej skoncentrować się na ukochanych melodiach bez niepotrzebnych zakłóceń w tle. Niewątpliwymi atutami tej nowości produktowej jest możliwość obsługi dotykowej dzięki przyciskowi wielofunkcyjnemu, np. przyjmowanie lub odrzucanie połączeń, a także odtwarzanie lub pauzowanie utworów muzycznych. W zasięgu użytkownika jest też wygodne wydawanie komend za pośrednictwem asystentów głosowych Siri i Google, co pozwala chociażby na sterowanie głośnością.

Warto zaznaczyć, że miękko wyściełany pałąk nie uciska głowy w trakcie noszenia i gwarantuje, że słuchawki nie spadną nam nawet przy intensywnym ruchu. W każdej chwili słuchawki możemy złożyć i schować do torby, plecaka a nawet kieszeni kurtki.

Słuchawki bezprzewodowe Hama Freedom Lit wyceniono na około 99 PLN. Możemy liczyć na dwuletnią gwarancję producenta.


Słuchawki Hama Freedom Lit, dane techniczne:
Impedancja mikrofonu: 2.2 kΩ
Impedancja słuchawek: 32 Ω
WBCV ≥ 75mV
Wersja Bluetooth: 5.0
Profile kompatybilności Bluetooth: A2DP V1.3/AVRCP V1.6/HFP V1.7
Zakres częstotliwości mikrofonu: 50 Hz - 8 kHz
Zakres częstotliwości słuchawek: 20 Hz -20 kHz
Zakres fal: 2402-2480MHz
Zasięg emisji sygnału: 10 m


Hama prezentuje najnowsze nauszne słuchawki Bluetooth Freedom Lit

Hama prezentuje najnowsze nauszne słuchawki Bluetooth Freedom Lit

Hama prezentuje najnowsze nauszne słuchawki Bluetooth Freedom Lit

Hama prezentuje najnowsze nauszne słuchawki Bluetooth Freedom Lit

Źródło: Info Prasowe / HamaKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.