2020-02-25 12:03
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

HyperX Cloud Flight S - Bezprzewodowe słuchawki z ładowaniem Qi

Obrazek HyperX Cloud Flight S - Bezprzewodowe słuchawki z ładowaniem Qi

HyperX poinformował o wprowadzeniu bezprzewodowego zestawu słuchawkowego HyperX Cloud Flight S. Nowy zestaw daje graczom pełną swobodę dzięki samodzielnej ładowarce bezprzewodowej z certyfikatem Qi oraz maksymalnie 30-godzinnej pracy przy pojedynczym ładowaniu akumulatora. Cloud Flight S działa w paśmie 2.4 GHz i zapewnia niezwykłe wrażenia dźwiękowe dzięki odpowiednio dostosowanemu modułowi wirtualnego dźwięku przestrzennego HyperX 7.13 oraz przetwornikom o średnicy 50 mm i krystalicznie czystym tonom niskim, średnim i wysokim.Zestaw Cloud Flight S to konstrukcja wokółuszna z nausznikami obracającymi się w zakresie 90°. Jest wyposażony w metalowe suwaki do regulacji na pałąku, nauszniki wykonane z miękkiej, sztucznej skóry wypełnionej pianką zapamiętującą kształt ucha, co zapewnia wysoki poziom komfortu. Zestaw działa z komputerami PC oraz konsolami PS4 i PS4 Pro i jest wyposażony w odłączany mikrofon z diodowym wskaźnikiem LED informującym o wyciszeniu wraz z funkcją monitorowania mikrofonu. Ponadto udostępnia intuicyjne regulatory, które umożliwiają nastawianie osobno głośności gier i czatu z wykorzystaniem oprogramowania HyperX NGENUITY.

HyperX niedawno rozszerzył swoją rodzinę ładowanych bezprzewodowo produktów z certyfikatem Qi o dwa nowe produkty: bezprzewodową mysz dla graczy Pulsefire Dart, która może pracować po naładowaniu przez nawet 50 godzin4, oraz ładowarkę bezprzewodową ChargePlay Base Qi, która może jednocześnie ładować dwa urządzenia5. Produkty te umożliwiają graczom ładowanie bezprzewodowe, co zwiększa elastyczność korzystania z urządzeń bezprzewodowych.

Zestaw HyperX Cloud Flight S jest już dostępny w sugerowanej cenie producenta - 849 PLN.

HyperX Cloud Flight S - Bezprzewodowe słuchawki z ładowaniem Qi

HyperX Cloud Flight S - Bezprzewodowe słuchawki z ładowaniem Qi

Źródło: Info Prasowe / HyperXKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.