2023-03-20 17:06
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Kingston FURY - możliwość podkręcania pamięci DDR5 klasy serwerowej

Obrazek Kingston FURY - możliwość podkręcania pamięci DDR5 klasy serwerowej

Kingston FURY uzupełnia swoją linię pamięci DDR5 o Kingston FURY Renegade Pro DDR5 RDIMM. Nowy podkręcony moduł pamięci klasy serwerowej zaprojektowany został z myślą o spełnieniu wymagań obliczeniowych stacji roboczych nowej generacji i wysokiej klasy komputerów stacjonarnych. W przypadku platform, wykorzystujących pamięci DDR5 Registered DIMM Kingston FURY Renegade Pro DDR5 RDIMM, zapewnia wysoką przepustowość i zwiększoną niezawodność. Tych wymagają użytkownicy tacy jak twórcy, inżynierowie i analitycy danych. Najnowsza pamięć Kingston została stworzona tak, aby sprostać wymaganiom najnowszych aplikacji, a wszystko to bez poświęcania integralności danych i z zachowaniem najwyższej klasy jakości, charakteryzującej pamięci serwerowe. Kingston DDR5 Registered DIMM jest wyposażony w funkcję ECC wbudowaną w komponent pamięci DRAM i obsługuje ECC na poziomie modułu. Pozwala też na wykrywanie i korygowania błędów wielobitowych.Dzięki funkcji Plug N Play przy 4800 MT/s1 Kingston FURY Renegade Pro DDR5 RDIMMs umożliwia użytkownikom automatyczne przetaktowanie bez konieczności zmiany ustawień. Mogą oni też wybrać jeden z zestawów cztero- i ośmiokanałowych z certyfikatem Intel XMP 3.0 i certyfikatem dla płyt głównych o prędkości do 6000 MT/s, dodatkowo z fabrycznie dostrojonymi timingami, prędkościami i napięciami.

Pamięci Kingston FURY Renegade Pro DDR5 RDIMM są dostępne w pojedynczych modułach o pojemności do 32 GB, zestawach po 4 sztuki do 128 GB oraz zestawach po 8 sztuk do 256 GB. Ponadto Kingston FURY Renegade są w 100 proc. testowane pod kątem prędkości i wspierane przez ograniczoną gwarancję na cały okres użytkowania.
Kingston FURY - możliwość podkręcania pamięci DDR5 klasy serwerowej

Kingston FURY - możliwość podkręcania pamięci DDR5 klasy serwerowej

Źródło: Info Prasowe / KingstonKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.