2019-12-14 12:11
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

Lanberg - smart gniazdko z funkcją WiFi

Obrazek Lanberg - smart gniazdko z funkcją WiFi

Inteligentne gniazdko Lanberg WiFi Smart Plug SM01-WP10 to propozycja dla osób, które chcą mądrze gospodarować energią. Pozwala ono na kontrolę jej zużycia i zdalne zarządzanie urządzeniem, dzięki czemu można nie tylko ograniczyć rachunki za prąd, ale i przyczynić się do ochrony środowiska. Gniazdko Lanberg WiFi Smart Plug otwiera przed użytkownikami szereg możliwości. Jedną z nich jest opcja monitoringu poboru energii przez podłączone urządzenia. Korzystając z darmowej aplikacji Tuya Smart App można sprawdzić zarówno aktualne, jak i historyczne zużycie energii, które przedstawiono w formie czytelnych wykresów. Użytkownik może również ustalić harmonogram pracy gniazdka oraz zdefiniować czas jego pracy dzięki funkcji timera.Proces instalacji i konfiguracji gniazdka WiFi Smart Plug, jak twierdzi producent, zajmuje dosłownie 1-2 minuty. Sprzęt łączy się z siecią Internet za pomocą interfejsu WiFi w standardzie 802.11b/g/n, z wykorzystaniem pasma 2,4 GHz. Zadbano także o wsparcie IFTTT oraz współpracę z inteligentnymi głośnikami Google Home i Amazon Alexa. Praktycznym dodatkiem jest podświetlenie LED, które wskazuje tryb pracy urządzenia i pozwala je zlokalizować w ciemnych pomieszczeniach.

Gniazdko WiFi Smart Plug zostało wykonane z niepalnych materiałów. Urządzenie ma także wbudowany bezpiecznik, który automatycznie wyłącza je w przypadku zbyt dużego obciążenia.

Zainteresowani zakupem inteligentnego gniazdka Lanberg WiFi Smart Plug powinni przygotować około 70 PLN. Jest ono już dostępne w wybranych sklepach.


Dane techniczne:
• model: SM01-WP10
• napięcie wejściowe: AC 110 V-240 V, 50/60 Hz
• maks. obciążenie: 2300 W (10 A)
• typ: dostępne Unischuko F i E
• łączność: WiFi 802.11b/g/n 2.4 GHz
• zarządzanie: aplikacja Tuya Smart App, dostępna dla iOS i Android
• diody LED: niebieska i czerwona
• zakres temperatur roboczych: od -20 do +45 oC
• wilgotność: do 80%

Lanberg - smart gniazdko z funkcją WiFi

Lanberg - smart gniazdko z funkcją WiFi

Lanberg - smart gniazdko z funkcją WiFi

Lanberg - smart gniazdko z funkcją WiFi

Lanberg - smart gniazdko z funkcją WiFi

Lanberg - smart gniazdko z funkcją WiFi

Źródło: Info Prasowe / EntryMedia
  1. Avatar nic wiadomość nic
     

    BlitzWolf® BW-SHP6 10A EU po 4dychy chodzą ....Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.