2022-01-21 14:42
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
5

Logitech prezentuje lifestylową klawiaturę mechaniczną i mysz

Obrazek Logitech prezentuje lifestylową klawiaturę mechaniczną i mysz

Logitech wprowadził na polski rynek klawiaturę mechaniczną i myszkę POP - najnowsze produkty z serii Logitech Studio. Nowe produkty, dostepne w trzech, żywych wariantach kolorystycznych redefiniują, jak może wyglądać osobiste miejsce pracy. POP Keys ma na wyposażeniu osiem wymiennych nasadek klawiszy emoji, z czego cztery są już preinstalowane na samej klawiaturze. Klawisze emoji można łatwo dostosować do ulubionych emotek lub innych przydatnych skrótów, a pomoże w tym oprogramowanie Logitech Options, dostępne na platofrmy PC lub Mac. Dodatkowo myszka POP Mouse wyposażona jest w górny przycisk wywołujący menu z emotikonkami. Klawisze POP Keys, utrzymane są w stylu retro, są ergonomicznie rozplanowane i oferują wręcz uzależniające doświadczenie pisania charakterystyczne dla klawiatury mechanicznej.Dostępnych jest też 12 nowych skrótów klawiszowych FN, takich jak Snip Screen (wykonanie zrzutu ekranowego), Mute Mic (wyciszenie mikrofonu) i Media Keys (dostęp do odtwarzacza multimediów), które ułatwiają codzienną pracę.

Urocza i kompaktowa mysz POP Mouse łatwo mieści się w torbie lub kieszeni, dzięki czemu można ją zabrać w podróż, a rolka do przewijania Smartwheel automatycznie przełącza się z trybu wysokiej precyzji na tryb szybkiego przewijania. Gładka obudowa myszy, zaprojektowana z myślą o komforcie użytkowania, dobrze leży w dłoni i zapewnia wygodę nawet podczas wielogodzinnej pracy.. Mysz POP jest dostępna w wielu żywych kolorach, które ożywiają codzienne stanowisko pracy. Po pobraniu oprogramowania Logitech Options mysz obsługuje technologię Logitech Flow, która umożliwia łatwe kopiowanie i wklejanie tekstu oraz przenoszenie plików i obrazów między komputerami. Mysz POP Mouse jest także wyposażona w górny przycisk, który otwiera menu emoji i który można dostosować do wygodnego użycia jednym dotknięciem.

Oba produkty POP umożliwiają pracę z wieloma urządzeniami, łącząc się z maksymalnie trzema urządzeniami jednocześnie za pośrednictwem technologii Bluetooth lub odbiornika bezprzewodowego Logi Bolt. Nowe produkty są zaprojektowane z myślą o bezawaryjnej pracy i wyjątkowo i długim czasie pracy na baterii.

Klawisze POP i mysz POP są najnowszym dodatkiem do serii Studio firmy Logitech. Seria ta obejmuje również minimalistyczną mysz Pebble, klawiatury K580 i K380 oraz nową podkładkę Logitech Desk Mat. Klawiatury POP Keys działają z systemami macOS, Windows, iOS, ipadOS, Chrome OS i Android, a myszy POP Mouse współpracują z systemami Windows, macOS, iPadOS, Chrome OS i Linux.

Ceny i dostępność
POP Keys, POP Mouse dostępne są na stronie Logitech.com oraz u innych sprzedawców na całym świecie. Przewidywana cena detaliczna to 449 PLN za POP Keys oraz 179 PLN za mysz POP Mouse.

Logitech prezentuje lifestylową klawiaturę mechaniczną i mysz

Logitech prezentuje lifestylową klawiaturę mechaniczną i mysz

Logitech prezentuje lifestylową klawiaturę mechaniczną i mysz

Logitech prezentuje lifestylową klawiaturę mechaniczną i mysz

Logitech prezentuje lifestylową klawiaturę mechaniczną i mysz

Źródło: Info Prasowe / Logitech
 1. Avatar nic wiadomość nic
  Jaką?!

  Chryste...

 2. Avatar nic wiadomość nic
  @kmbak

  lajfstajlowoł!

 3. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
   

  Słitaśne :-D

 4. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
   

  Legally Blonde. :-P

 5. Avatar nic wiadomość nic
   

  Politycy powinni nosić takie klawiatury ze sobą do dziennikarzy, nikt by nie słuchał ich bzdetnych wypowiedzi, tylko patrzył zahipnotyzowany na te klawiatury ...Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.