2013-09-01 18:16
Autor: Krzysztof Wołk (flick)
6

MSI Wind TOP AP1622

Obrazek MSI Wind TOP AP1622

Firma MSI przesłała nam do testów komputer typu All In One. Oznaczono go jako Wind Top AP1622. Zbudowany jest on na platformie Intel ULV. To co wielu osobom się w nim spodoba to fakt iż posiada on matowy, dotykowy ekran. Wyposażono go w szeroką gamę portów wejścia i wyjścia. Jest to komputer stworzony specjalnie dla zastosowań biznesowych. Zapraszam

Źródło: Redakcja IN4 czytaj więcej...
 1. Avatar nic wiadomość nic
   

  takie sobie urządzonko do budki z czymkolwiek...

 2. Avatar nic wiadomość nic
  Yyy....

  .... przepraszam, że tak zapytam, ale czy ta recka to jakaś wczesna wersja alfa? Całość to tylko kilka zdań wstępu, opisu, skąpego omówienia wydajności i podsumowania, a reszta to zrzuty ekranu i fotki... a gdzie jakieś odniesienia do innych komputerków tego typu? Gdzie porównanie do przeciętnego PC Kowalskiego? No chociaż krótkie omówienie tych benchamrków w stylu "tu widać niską wydajność dysku... w tym teście komputerek plasuje się między X a Y... tutaj... itp. itd."


  Kurcze... na prawdę nie wygląda to fajnie, gdy w głównym dziale recenzji pojawia się artykuł, który nawet zaniżałby jakością i merytorycznie publikacje z mini-recenzji.

 3. Avatar nic wiadomość nic
   

  Muszę przyznać racje Yesusikowi. Treści bardzo mało i poziomem nie zachwyca. Na taką sobie mini-recenzje by sie nadawała.

 4. Avatar nic wiadomość nic
   

  czepiacie się co tu opisywać w tym ścierwiątku? ledwo toto uciągnie notatnik ...a im się testów dysku zachciewa

 5. Avatar nic wiadomość nic
  @pi_nio  PS,
  Zapomniałeś, że marudzenie, to nasz narodowy sport?

 6. Avatar nic wiadomość nic
  @pi_nio

  Nie, nikt tu nie chce testów dysku czy innych podzespołów/parametrów, bo one już tam są!!! Ja się tylko pytam, "po jaką cholerę?", skoro nie są one opatrzone żadnym komentarzem.Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.