2022-11-21 17:14
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Moevi - Głośnik bezprzewodowy karaoke 70 W w Biedronce

Obrazek Moevi - Głośnik bezprzewodowy karaoke 70 W w Biedronce

Już od dziś, 21 listopada, na półkach Biedronki zadebiutuje najnowszy Głośnik bezprzewodowy karaoke 70 W od marki sprzętów elektronicznych marki premium Moevi. Ten duży imprezowy głośnik w kształcie kolumny zapewni świetną zabawę podczas imprezy w domu, jak i w plenerze. Sprawdzi się na zbliżające się Andrzejki, Święta oraz na Sylwestra. Głośnik marki Moevi posiada system dźwiękowy o maksymalnej mocy 70 W, a wbudowany akumulator litowo-jonowy pozwala na jego bezprzewodowe korzystanie do 10 metrów. Naładowany Głośnik bezprzewodowy karaoke 70 W potrafi działać bez przerwy aż do 9 godzin! Przycisk EQ umożliwia skorzystanie z funkcji dostosowania tonów niskich i wysokich.Imprezowego, a nawet klubowego klimatu nadaje urządzeniu podświetlana membrana w kolorze czerwonym, której podświetlenie ustawić można w tryb pulsowania, ciągłego podświetlenia lub migania w rytm muzyki. Ten kolumnowy głośnik robi wrażenie swoim wyglądem, ponieważ mierzy aż 63 cm.

Puszczaj swoje ulubione piosenki
Głośnik umożliwia odtwarzanie muzyki z różnych źródeł. To oznacza, że wystarczy osobny nośnik do puszczania swoich ukochanych kawałków. Aby odtwarzać muzykę z innego źródła niż poprzez połączenie Bluetooth, trzeba podłączyć kartę micro SD, urządzenie z USB lub przewodowo przez wejście AUX. Co więcej, głośnik odbiera również fale FM, więc może być z powodzeniem używany do słuchania radia.

Zorganizuj karaoke dla znajomych
Wystarczy, że podłączysz mikrofon dołączony do zestawu i możesz wzbogacić swoją imprezę o karaoke. Włącz swoje ulubione piosenki i ciesz się zabawą ze znajomymi. Mikrofonu można używać w dowolnym trybie pracy głośnika. Ma on niezależną regulację głośności pokrętłem. Dodatkowo można regulować siłę pogłosu mikrofonu pokrętłem na korpusie urządzenia oznaczonym jako ECHO. Przy pomocy dedykowanego przycisku można szybko wyciszyć muzykę oddając pierwszeństwo mikrofonowi. Do głośnika można jednocześnie podłączyć dwa mikrofony. Jednak należy pamiętać, że w zestawie znajduje się tylko jeden. Jeśli posiadasz drugi głośnik to istnieje możliwość połączenia obu w trybie True Wireless Stereo i skorzystania z drugiego mikrofonu.

Steruj pilotem
Pilot dołączony do zestawu z pewnością ułatwi urządzeniem marki Moevi. Można nim regulować głośność, zmieniać piosenki, zatrzymywać i uruchamiać muzykę, sterować podświetleniem, tonami czy przełączać tryby. Pilot zasilany jest na dwie baterie, które nie są w zestawie. Można więc sterować muzyką bez ciągłej potrzeby podchodzenia do kolumny głośnika, ciesząc się jednocześnie zabawą. Do niekwestionowanych zalet głośnika należy jego mobilność i uchwyt ułatwiający komfortowe przenoszenie. Po naładowaniu można z niego skorzystać z dowolnego miejsca.

Produkt przeszedł pozytywną weryfikację jakości, funkcjonalności i łatwości obsługi niezależnej instytucji badawczej TUV, uzyskując certyfikat. Głośnik bezprzewodowy karaoke 70 W marki Moevi, dostępny będzie w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka w Polsce, w cenie około 379 PLN. Produkt od firmy mPTech Sp. z o.o. oferowany będzie od 21 listopada br.


Moevi - Głośnik bezprzewodowy karaoke 70 W w Biedronce

Moevi - Głośnik bezprzewodowy karaoke 70 W w Biedronce

Moevi - Głośnik bezprzewodowy karaoke 70 W w Biedronce

Moevi - Głośnik bezprzewodowy karaoke 70 W w Biedronce

Źródło: Info Prasowe / mPTechKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.