2015-07-20 13:01
Autor: Sebastian Wiśniewski (NetCop)
0

NEC UM352Wi – interaktywny projektor ultrakrótkoogniskowy

Obrazek NEC UM352Wi – interaktywny projektor ultrakrótkoogniskowy

NEC Display Solutions wprowadza na rynek projektor ultrakrótkoogniskowy UM352Wi. Produkt stworzono z myślą o sektorze edukacji i udoskonaleniu współpracy w zakresie nauczania grupowego przy pomocy zintegrowanych narzędzi interaktywnych. Projektor NEC UM352Wi stanowi całkowicie interaktywne rozwiązanie, które może być stosowane samodzielnie lub w połączeniu z innymi urządzeniami.
Szkoły, uczelnie wyższe i firmy szukają interaktywnych technologii, które pozwolą skutecznie i ciekawie realizować cele edukacyjne w zakresie wspólnego uczenia się. Projektor ultrakrótkoogniskowy NEC UM352Wi oferuje szeroki wachlarz funkcji, włącznie z możliwością bezprzewodowego podłączenia do 50 różnych urządzeń poprzez zintegrowany moduł. Ponadto umożliwia natychmiastowe dzielenie się treściami z tabletu za pomocą technologii Miracast oraz oprogramowania NEC DisplayNote, a także posiada zaawansowane funkcje służące współpracy, takie jak głosowanie czy dodawanie notatek.Jednocześnie można oglądać obraz nawet z 16 urządzeń. Dodatkowo treści z projektora mogą być udostępniane poprzez przeglądarki internetowe.

Projektor NEC UM352Wi o jasności 3500 ANSI lumenów posiada wbudowany moduł interaktywny współpracujący z dostarczonymi stylusami. Uczniowie mogą tworzyć notatki na ścianie, tradycyjnej tablicy szkolnej lub innym podłożu bez konieczności korzystania z komputera. Dzięki automatycznej kalibracji konfiguracja i ustawienie projektora jest czynnością łatwą i szybką. Dodatkowo, urządzenie może wyświetlać obraz również na zakrzywionych ekranach . Z użyciem projektora ultrakrótkoogniskowego wygodniej prowadzi się prezentacje dzięki zmniejszeniu cieni i odblasków, rzucanych przez światło projektorów o standardowej odległości projekcji. Ponadto za pomocą dodatkowego modułu dotykowego NP01TM można w prosty sposób, oprócz interakcji stylusem, dodać do projektora funkcje dotykowe.

NEC UM352Wi – interaktywny projektor ultrakrótkoogniskowy

Więcej informacji o projektorze UM352Wi jest dostępnych na stronie producenta.

Źródło: Informacja prasowaKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.