2019-03-28 08:59
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

Nowa kamera cofania Garmin BC 40

Obrazek Nowa kamera cofania Garmin BC 40

Garmin zaprezentował nową kamerę cofania – model BC 40, będący pierwszą bezprzewodową kamerą tego typu w ofercie marki. Wodoszczelna kamera łączy się z kompatybilną nawigacją samochodową Garmin poprzez Wi-Fi, zapewniając dodatkowe bezpieczeństwo dzięki szerokiemu i wyraźnemu obrazowi na ekranie wyświetlacza. Zasilane bateriami urządzenie posiada specjalny zaczep, dzięki któremu można szybko zamontować je z tyłu pojazdu, bez konieczności wiercenia otworów i prowadzenia przewodów. Dzięki specjalnemu przyciskowi na module GPS, który aktywuje kamerę BC 40, używanie kamery jest łatwe i niezwykle wygodne.Można ją także uruchamiać poprzez komendy głosowe odczytywane przez podłączoną do niej nawigację. Kamera działa w oparciu o dwie baterie AA4, które przy standardowym trybie pracy wystarczają na 3 miesiące.

Bezprzewodowa kamera wsteczna Garmin BC 40 to najnowsza propozycja dla rynku motoryzacyjnego od marki Garmin, będącej światowym liderem w produkcji przenośnych urządzeń nawigacyjnych dla samochodów osobowych, ciężarowych oraz motocykli. Przyjazne użytkownikowi produkty o innowacyjnych funkcjach, dostarczają istotnych informacji pozwalających oszczędzić czas i paliwo oraz spełnić inne dodatkowe oczekiwania kierowców podczas codziennych przejazdów i dalekich podróży.

Kamera wsteczna Garmin BC 40 będzie dostępna w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 149.99 Euro.

Nowa kamera cofania Garmin BC 40

Nowa kamera cofania Garmin BC 40

Nowa kamera cofania Garmin BC 40

Nowa kamera cofania Garmin BC 40

Źródło: Info Prasowe / Garmin
  1. Avatar nic wiadomość nic
    Super!!

    Złodzieje już się cieszą :)Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.