2020-05-05 12:55
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
3

Nowości w Star Wars Jedi: Upadły Zakon

Obrazek Nowości w Star Wars Jedi: Upadły Zakon

EA i Respawn Entertainment prezentują darmową aktualizację dla Star Wars Jedi: Upadły Zakon, umożliwiającą graczom podjęcie kolejnych wyzwań w zupełnie nowym trybie gry, powtórzenie historii ze wszystkimi wcześniej nabytymi przedmiotami kolekcjonerskimi czy zbieranie nowych przedmiotów kosmetycznych dla Cala i BD-1! Największą część aktualizacji stanowi zupełnie nowe centrum rozgrywki - Trening Medytacyjny, czyli tryb gry, do którego dostęp można uzyskać z punktów Medytacyjnych znalezionych w trakcie gry. Pozwala on graczom na wejście w Wyzwania Bitewne, w których Cal stawia czoła różnorakim wrogom i bossom.Trening Medytacyjny wprowadza również Siatkę Bitewną – miejsce pozwalające graczom na popisanie się poprzez kreowanie własnych walk. W Siatce gracze będą mogli wybrać miejsce, wielkość walki w której chcą wziąć udział, pomajsterkować z różnymi modyfikatorami trudności, a nawet zmierzyć się z kilkorgiem wyjątkowych wrogów.

Wyżej wymienione tryby treningu medytacyjnego zostaną odblokowane, gdy gracze ukończą swoją pierwszą podróż Jedi i zaczną ją od początku w nowym trybie zatytułowanym Nowa Podróż +. Pozwala on graczom na ponowne rozpoczęcie historii ze wszystkimi wcześniej odblokowanymi przedmiotami kosmetycznymi i kolekcjonerskimi. Poprzez zagłębienie się w tryb Nowa Podróż+ odblokowanych zostanie także kilka unikalnych przedmiotów kosmetycznych, w tym mundur Inkwizytora i pasujące do niego czerwone kryształy do miecza świetlnego. Gracze znajdą także kilka zupełnie nowych przedmiotów kosmetycznych, które pozwolą im udoskonalić swój miecz świetlny, a także skórki do BD-1, które można zdobyć wypełniając Wyzwania Bitewne znalezione w Treningu Medytacyjnym.

Respawn zawarł również wiele wysoce pożądanych zmian ułatwiających dostępność gry, w tym opcje skalowania rozmiaru tekstu, możliwość pominięcia interaktywnych przerywników filmowych (quick-time events) oraz przełączniki ułatwiające interakcję z obiektami i poruszanie się po świecie.Nowości w Star Wars Jedi: Upadły Zakon

Nowości w Star Wars Jedi: Upadły Zakon

Nowości w Star Wars Jedi: Upadły Zakon

Źródło: Info Prasowe / Electronic Arts
 1. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
   

  Kto już grał, warto?

 2. Avatar nic wiadomość nic
   

  wzialem sobie miesiac na Origin Access glownie w tym celu.
  calkiem przyjemne, na trudnym poziomie trudne nie bylo.
  moge polecic, ale pewnie jak bym zaplacil normalna cene, to bym troche nosem krecil.
  raczej do przejscia raz... no zobaczymy, moze kiedys

 3. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
   

  To poczekam na promocję. ;-)Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.