2020-01-16 13:02
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
5

Palit przedstawia serię kart z potrójnym wentylatorem

Obrazek Palit przedstawia serię kart z potrójnym wentylatorem

Palit Microsystems prezentuje nową serię opartą na architekturze NVIDIA Turing GeForce RTX SUPER. Pierwsi przedstawiciele tej serii to GeForce RTX 2080 SUPER, RTX 2070 SUPER GamingPro. Wykorzystują architekturę Turing i taktowane są wyższymi niż modele referencyjne zegarami. Nowa konstrukcja układu chłodzenia GeForce RTX 2080 SUPER i GeForce RTX 2070 SUPER sprawia, że tradycje serii GameRock i JetStream dotyczące wydajności i kultury pracy są kontynuowane. Modele Palit GeForce RTX 2080 SUPER i GeForce RTX 2070 SUPER GamingPro dysponują układem z potrójnym wentylatorem zapewniającym optymalną temperaturę pracy i wysoką wydajność w grach.Kolorowe podświetlenie z diod RGB LED zmienia swoją barwę w zależności od temperatury układu. Dzięki temu wystarczy rzut oka na kartę, aby dowiedzieć się w jakich warunkach pracuje. Dzięki zastosowaniu diod RGB użytkownicy mogą ustawić dowolny spośród 16,8 milionów kolorów, aby dopasować wygląd karty do własnego stylu i preferencji.

Rozwiązanie, które umożliwia zachowanie ciszy podczas korzystania z aplikacji multimedialnych i niewielkiego obciążenia pracą karty graficznej. Wentylatory zaczynają kręcić się tylko podczas pracy przy większym obciążeniu, takim jak na przykład gry, gdy temperatura GPU przekracza 60 ° C.

DrMOS, początkowo dostępny tylko dla wysokiej klasy procesorów serwerowych, jest teraz dostępny ze wszystkimi swoimi zaletami w kolejnej generacji kart graficznych Palita. DrMOS oferuje obwody wysokoprądowe, niskie zakłócenia i efektywną redukcję wytwarzania ciepła.Palit przedstawia serię kart z potrójnym wentylatorem

Palit przedstawia serię kart z potrójnym wentylatorem

Palit przedstawia serię kart z potrójnym wentylatorem

Palit przedstawia serię kart z potrójnym wentylatorem

Palit przedstawia serię kart z potrójnym wentylatorem

 1. Avatar nic wiadomość nic
  Ja tu widzę 3 pojedyncze wentylatory

  ale ja się nie znam...

 2. Avatar nic wiadomość nic
  @djluke

  hahaha ,dokładnie w cel\"\brawa\"

 3. Avatar nic wiadomość nic
  @djluke - bo się nie znasz..

  ...wystarczy zminimalizować swoją przeglądarkę, złapać jej prawy bok, przeciągnąć w lewo (zmniejszając ją mniej więcej do połowy) i wtedy widzisz 2 pojedyncze wentylatory :-)

 4. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
  Przerabiając klasyka

  wincyj wyntylatoruf

 5. Avatar nic wiadomość nic
   

  Czekamy na wersję z zewnętrznym systemem chłodzenia.Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.