2021-02-04 13:45
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Philips 243B1JH z USB-C i kamerką Windows Hello

Obrazek Philips 243B1JH z USB-C i kamerką Windows Hello

Philips prezentuje nowy model o oznaczeniu 243B1JH. Urządzenie wyposażono w 24-calowy panel IPS, dok USB-C i kamerę ze wsparciem Windows Hello. Porty USB-C oraz USB-A pozwolą na połączenie się z każdym komputerem. Za pomocą jednego przewodu prześlemy dane z wbudowanego koncentratora USB i gniazda Ethernet, dźwięk, obraz oraz − w przypadku połączenia USB-C ÷ zasilanie Power Delivery do 100W. Wykorzystana w monitorze technologia DisplayLink pozwala przesyłać obraz również za pomocą portu USB-A. Chowana w urządzeniu kamera Windows Hello zadba o prywatność i pozwoli logować się do systemu Windows za pomocą rozpoznawania twarzy. Dźwięk zapewnią dwa wbudowane głośniki.Matryca o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 punktów) i częstotliwości odświeżania 75 Hz cechuje się szerokimi kątami widzenia (178/178) oraz dobrym odwzorowaniem kolorów. Panel zapewnia pokrycie palety sRGB na poziomie 105%. Dodatkowo technologia SmartContrast automatycznie dopasuje jasność podświetlenia i poziom kontrastu w zależności od typu wyświetlanych treści.

Minimalistyczne, stonowane wzornictwo monitora sprawdzi się zarówno we wnętrzach biurowych, jak i domowych. Stylowe, smukłe ramki wyglądają nowocześnie i pozwolą pracować wygodniej z konfiguracjami wielomonitorowymi. Uchwyt na kable na stopce monitora pomoże natomiast zachować porządek i estetyczny wygląd stanowiska. Regulowane pochylenie i wysokość ekranu umożliwią natomiast na zajęcie ergonomicznej pozycji przy biurku.

Technologia PowerSensor wykrywa obecność użytkownika przed ekranem. Gdy odejdziemy od monitora automatycznie obniża się jasność podświetlenia, by zredukować ilość zużywanej energii. Funkcja LightSensor dopasowuje natomiast jasność ekranu do warunków świetlnych panujących w pomieszczeniu. Ponadto, jak każde urządzenie z serii monitorów Philips B, ma certyfikaty: EnergyStar 8.0, EPEAT, TCO Certified Edge i EoHS.

Monitor 243B1JH pojawi się w sklepach w lutym w sugerowanej cenie 1881 PLN.

Philips 243B1JH z USB-C i kamerką Windows Hello

Philips 243B1JH z USB-C i kamerką Windows Hello

Philips 243B1JH z USB-C i kamerką Windows Hello

Philips 243B1JH z USB-C i kamerką Windows Hello

Philips 243B1JH z USB-C i kamerką Windows Hello

Źródło: Info Prasowe / PhilipsKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.