2021-10-08 12:40
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

PocketBook InkPad Lite już jest w sprzedaży

Obrazek PocketBook InkPad Lite już jest w sprzedaży

Zapowiedziany na początku sierpnia nowy model PocketBook InkPad Lite już się pojawił w polskich sklepach. Za cenę 1249 PLN zyskujemy czytnik z wyświetlaczem o przekątnej 9.7 cala. Taki rozmiar pozwala wyświetlać niemal dwa razy więcej tekstu niż na urządzeniach sześciocalowych, co sprawia, że urządzenie jest przydatne dla uczniów i studentów. Ważący 369 gramów czytnik o wymiarach 236.2 × 173 × 7.9 mm jest jednym z najmniejszych urządzeń z wyświetlaczem o przekątnej 9.7 cala. Urządzenie oferuje standardowe funkcjonalności pracy z tekstem, obsługuje bez konwersji 19 formatów plików tekstowych oraz jest wyposażone w G-sensor i przednie podświetlenie SMARTlight.PocketBook InkPad Lite dysponuje baterią o pojemności 2200 mAh i procesorem Dual Core. W modelu zostało zamontowane gniazdo USB-C oraz wejście na kartę microSD.

PocketBook InkPad Lite już jest w sprzedaży

* pojemność pamięci wewnętrznej może różnić się w zależności od konfiguracji oprogramowania
** czas pracy baterii i parametry podane powyżej mogą różnić się w zależności od sposobu użytkowania, ustawień oraz aktywności połączenia bezprzewodowego

PocketBook InkPad Lite już jest w sprzedaży

Źródło: Info Prasowe / PocketBookKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.