2002-11-24 02:05
Autor: Stathis
0

Przegląd USB na Comdex-ie

Obrazek Przegląd USB na Comdex-ie

WatchPort V - USB Camera z wsparciem pod Windows NT.

Anywhere USB - rozwiązanie umożliwiające kontakt na daleką odległość (IP), umożliwia połączenie urządzeń przez USB niekoniecznie przewodowej sieci.

4 X 4 Matrix USB Switch - Jednoczesny dostęp 4 urządzeń USB z 4 komputerów podłączonych do switcha. F1U400 automatycznie przełącza połączenie np. z drukarką USB 1.1 do urządzenia, które chce coś w danym momencie wydrukować.
 

Hi-Speed USB 2.0 Pocket Hub - Możliwość podłączenia do trzech urządzeń USB na raz przy pomocy tego miniaturowego hub-a. To małe rozwiązanie jest idealne dla laptopów wyposażonych w USB 2.


ZDisk on Key - zaprojektowany dla ludzi w ruchu, gwarantuje wsparcie dla USB 2.0, współpracę z przeznaczonym do tego oprogramowaniem oraz zabezpieczenie przy pomocy klucza.


Memory Frame - przenoszenie zdjęć bezpośrednio z aparatu do "monitora" (tzw. pokaz slajdów). Nie wymaga podłączania komputera, drukarki czy karty pamięci.
Update:Przypominam, że Comdex Fall już się zakończyło, a cała impreza trwała od 18-22 listopada.



Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelnik serwisu IN4.pl.