2006-09-29 11:48
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
7

Przenośna obudowa Thermaltake LanBox

Obrazek Przenośna obudowa Thermaltake LanBox

W połowie września Thermaltake zaprezentował najnowszą, przenośną obudowę, przeznaczoną dla graczy, którzy aktywnie uczestniczą w spotkaniach LAN Party. Obudowa trafi na polski rynek m.in. za pośrednictwem Veracomp, dystrybutora rozwiązań dla graczy oraz do moddingu PC. Nowy produkt, nazwany LANBOX, to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą być mobilni bez ograniczania wydajności swoich jednostek. Obudowa zgodna jest ze standardem Micro ATX lub mini ITX. Może zatem pomieścić zasilacz ATX PS2 oraz karty graficzne w technologii NVidia SLi lub ATI CrossFire. Dodatkowo, LANBOX zbudowano z aluminiowych modułów, które pozwalają szybko rozebrać obudowę, aby zainstalować w niej potrzebne komponenty. Producent zadbał też o dobre chłodzenie i zastosował system chłodzący dający możliwość zamontowania do czterech wentylatorów. (Dalej) ...Opcjonalnie obudowa może być wyposażona w 7-calowy ekran LCD lub specjalny, ergonomiczny uchwyt, który umożliwia łatwe i wygodne transportowanie komputera. Na panelu przednim umieszczono również szereg przydatnych portów (2 x USB 2.0, Firewire, HD-Audio)

Wprowadzenie na rynek nowego urządzenia połączone jest z akcją promocyjną. Producent zaprasza na stronę internetową www.ttlanbox.com gdzie można zagrać w grę internetową i wygrać m.in. nową obudowę lub inne cenne nagrody (np. procesor AMD FX-55, kartę graficzną ATI X1600 Pro) o wartości w sumie ok. 3000 USD. Promocja potrwa do 15 października 2006 i mogą w niej brać udział wszystkie osoby, które zarejestrują się w serwisie.

Więcej informacji na temat nowej obudowy oraz akcji promocyjnej można uzyskać na stronie www.ttlanbox.com W serwisie użytkownicy znajdą również szczegółowy regulamin promocji. Urządzenie w Polsce będzie kosztowało ok. 444 zł z Vat (cena detaliczna za obudowę z rączką, bez ekranu LCD).


Źródło: Info Prasowe / ThermaltakeKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.