2019-11-27 20:42
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Rapoo MT350 – stylowa mysz Multi-mode Wireless

Obrazek Rapoo MT350 – stylowa mysz Multi-mode Wireless

Lubisz otaczać się stylowymi akcesoriami, a jednocześnie możliwości sprzętu, z którego korzystasz są dla Ciebie istotne? Z Rapoo nie musisz wybierać między designem a funkcjonalnością. Sprzęt z serii Multi-mode Wireless zapewni Ci wszystko, czego oczekujesz. Bezprzewodowa mysz Rapoo MT350 to połączenie najnowszych technologii, komfortu użytkowania oraz stylowego wzornictwa. Ważną cechą myszki jest zastosowanie autorskiego rozwiązania „Multi-mode Wireless”, które pozwala na łączność za pomocą Bluetooth 3.0, Bluetooth 4.0 (Smart) oraz 2.4 GHz. Dzięki Instant Connect mysz MT350 może zostać sparowana jednocześnie z 3 urządzeniami, a przełączanie między nimi jest łatwe i szybkie.Zastosowanie wielu możliwości łączności zwiększa funkcjonalność gryzonia - nie musisz się już martwić brakiem portu USB lub utratą odbiornika. Komfort pracy zwiększa również zasięg myszki do 10m w zakresie 360°.

Rapoo MT350 wyposażona została w regulowany w zakresie od 600 do 1600 DPI czujnik optyczny. Szybką zmianę ustawień DPI umożliwia przycisk umieszczony na grzbiecie myszki. Nad nim znajduje się gumowane kółko zapewniające wygodne scrollowanie. Wykorzystanie włącznika/wyłącznika oraz zastosowanie technologii oszczędzania energii wpływa na wydłużenie czasu pracy na baterii. Myszka może pracować nawet do 12 miesięcy bez konieczności zmiany baterii na nowe.

Mysz została wyprofilowana z myślą o praworęcznych użytkownikach, więc na lewej krawędzi urządzenia umieszczono dwa przyciski, które można łatwo obsługiwać kciukiem. Obudowa wykonana jest z trwałych i przyjemnych w dotyku materiałów, a boki zostały dodatkowo pokryte gumą poprawiającą pewność chwytu. Rapoo MT350 ma wymiary 93x62x34mm i wagę 60g, na spodzie urządzenia umieszczone zostały 3 ślizgacze poprawiające płynność ruchu, suwak on/off, przycisk do zmiany rodzaju połączenia oraz klapka z miejscem na baterie AA i specjalnym schowkiem na nano odbiornik USB.

Mysz Rapoo MT350 dostępna jest w sprzedaży w cenie około 120 PLN i objęta jest 24-miesięczną gwarancją.

Rapoo MT350 – stylowa mysz Multi-mode Wireless

Rapoo MT350 – stylowa mysz Multi-mode Wireless

Rapoo MT350 – stylowa mysz Multi-mode Wireless

Źródło: Info Prasowe / RapooKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.