2024-07-03 18:40
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

Signify i Mercedes-AMG PETRONAS F1 Team, nawiązują współpracę

Obrazek Signify i Mercedes-AMG PETRONAS F1 Team, nawiązują współpracę

Firma Signify, światowy lider branży oświetleniowej, ogłosiła rozpoczęcie współpracy z zespołem Mercedes-AMG PETRONAS F1 Team. Dzięki wspólnej pasji do technologicznych innowacji i zrównoważonego rozwoju współpraca ta pozwoli zespołowi zrealizować wizję stania się jednym z najbardziej zrównoważonych zawodowych zespołów sportowych na świecie. Firma Signify i zespół Mercedes-AMG PETRONAS F1 głęboko angażują się w odpowiedzialną innowacyjność opartą na wspólnej wierze w to, że wyników nie można osiągać dowolnym kosztem, i że zrównoważony rozwój nie musi oznaczać gorszych rezultatów. Partnerzy stale angażują się w dokonywanie zmian w swoich dziedzinach, a odpowiedzialna innowacyjność pozwala im działać jeszcze skuteczniej, umożliwiając osiąganie najlepszych efektów w zrównoważony sposób.Odpowiedzialność za środowisko
Signify jest liderem w zakresie transformacji i ograniczania śladu węglowego w sektorze oświetleniowym. W ostatnim czasie firma ogłosiła plan klimatyczny „2040 Climate Transition Plan”, którego celem jest osiągnięcie zerowych emisji netto do roku 2040. Od 2019 r. firma ograniczyła emisje gazów cieplarnianych w całym łańcuchu wartości o 50% i wspiera działania na rzecz efektywności energetycznej i przyspieszenia wykorzystania alternatywnych źródeł energii. Wraz z nawiązaniem współpracy z zespołem Mercedes-AMG PETRONAS F1 Team firma Signify pragnie dzielić się wiedzą i doświadczeniem, aby pomóc zespołowi stworzyć jego własny plan przeciwdziałania zmianom klimatu.

Dobre środowisko pracy i najlepsze wyniki sportowe
Aby osiągnąć sukces w Formule 1, każdy członek zespołu musi dawać z siebie wszystko w każdej chwili. Innowacje oświetleniowe od Signify pomogą zespołowi stworzyć optymalne warunki dla kierowców, i członków zespołu, tak aby mogli oni widzieć, czuć i działać w najlepszy możliwy sposób. NatureConnect, EyeComfort i inne technologie pozwolą wykorzystać potęgę światła wewnątrz pomieszczeń, umożliwiając lepszą koncentrację dzięki światłu, które nie męczy oczu, wspiera naturalny rytm organizmu i ułatwia przystosowanie się do napiętego planu dnia w różnych miejscach na świecie.

Niezapomniane wrażenia
Signify oświetla nocne wyścigi w Singapurze i Las Vegas, gwarantując, że najszybsze widowiska na świecie są idealnie widoczne. Dla tych, którzy nie mogą śledzić wyścigów na żywo, firma oferuje oświetlenie idealnie zsynchronizowane z wydarzeniami na torze, które zwiększa sportowe emocje podczas oglądania telewizji i grania w gry, dzięki czemu kibice mogą cały czas być w centrum akcji.

Signify i Mercedes-AMG PETRONAS F1 Team, nawiązują współpracę

Signify i Mercedes-AMG PETRONAS F1 Team, nawiązują współpracę

Signify i Mercedes-AMG PETRONAS F1 Team, nawiązują współpracę

Signify i Mercedes-AMG PETRONAS F1 Team, nawiązują współpracę

źródło: Info Prasowe - Signify
  1. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
     

    Jakiś czas temu AMD, zainwestowało w sponsorowanie Mercedesa F1. Wygrali na tym. Mercedes znowu zaczyna odzyskiwać formę. Zlatują się więc nowi sponsorzy. Swoją drogą nasz Orlen, wybrał najsłabszy zespół, ale za mniejsze pieniądze, mają większe logo na samochodzie i kierowcach. Tylko trochę rzadziej pokazywane. Ciekawe co ma większy wydźwięk reklamowy. :-PKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelnik serwisu IN4.pl.