2014-07-10 16:05
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
5

TP-Link Archer C5 – dualband w standardzie 802.11ac

Obrazek TP-Link Archer C5 – dualband w standardzie 802.11ac

Archer C5 to nowy router TP-LINK pracujący w standardzie 802.11ac. Oprócz wsparcia dla najnowszych technologii model ten oferuje także wiele użytecznych funkcji oraz atrakcyjny współczynnik wydajności do ceny. Najnowszy router TP-LINK rozgłasza dwie oddzielne sieci bezprzewodowe w pasmach 5 GHz oraz 2,4 GHz oferując użytkownikom 1200Mb/s łącznej przepustowości. Dzięki takiej konfiguracji zyskujemy nie tylko doskonałą wydajność ale również gwarancję stabilnej pracy sieci Wi-Fi. Dodatkowym plusem Archera C5, jest doskonały zasięg i siła sygnału, za którą odpowiada sześć anten. Trzy zewnętrzne, o zysku 5dBi przeznaczone dla częstotliwości 5GHz oraz trzy wewnętrzne wykorzystywane w paśmie 2.4GHz.Archer C5 może także posłużyć do zbudowania bardzo wydajnej sieci przewodowej – router wyposażono w gigabitowe porty Ethernet. Użytkownicy docenią również dwa porty USB 2.0, za pomocą których udostępnimy drukarkę i zasoby zapisane na zewnętrznej pamięci masowej urządzeniom w sieci lokalnej oraz, dzięki funkcji serwera FTP, również przez Internet. Poza tym urządzenie oferuje szereg przydatnych opcji, w tym tworzenia sieci bezprzewodowej dla gości (zarówno w paśmie 2.4 jak i 5GHz), kontrolę pasma w oparciu o adres IP, czy też możliwość zestawienia mostu WDS.

Archer C5 to atrakcyjna propozycja dla użytkowników szukających funkcjonalnego i nowoczesnego routera, który zagwarantuje bezpieczne i bezproblemowe korzystanie z internetu w domu lub małym biurze.

Router Archer C5 dostępny jest w sprzedaży w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 399 PLN. Objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

TP-Link Archer C5 – dualband w standardzie 802.11ac

TP-Link Archer C5 – dualband w standardzie 802.11ac

TP-Link Archer C5 – dualband w standardzie 802.11ac

TP-Link Archer C5 – dualband w standardzie 802.11ac

Źródło: Info Prasowe / TP-LINK
 1. Avatar nic wiadomość nic
  Ciekawe jak z rzeczywistą mocą tych anten

  bo w teorii wszystkie te wypasione rutery pokrywają pół miasta, a jak przychodzi co do czego to 5m od rutera jest problem się połączyć \"\obcy\"

 2. Avatar nic wiadomość nic
   

  nom szkoda ze testow nie ma ogolnie ostatnio malo testow jakichkolwiek tutaj :(

 3. Avatar nic wiadomość nic
   

  Nadal mało anten :-P

 4. Avatar nic wiadomość nic
   

  Za kilkanaście złotych więcej mamy Asusa RT-AC56U z dwurdzeniowym ARM 128MB flash i 256MB ramu, a nie jak w tym C5 8MB flash 128MB ram. Asus posiada także usb 3.0.

 5. Avatar nic wiadomość nic
   

  Design przypomina jakiegoś mother-shipa obcych :PKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.