2019-11-07 17:59
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

TP-Link Neffos C9 Max z wyświetlaczem Dewdrop 6.09-cala

Obrazek TP-Link Neffos C9 Max z wyświetlaczem Dewdrop 6.09-cala

TP-Link wprowadza do sprzedaży nowy smartfon Neffos C9 Max. To połączenie eleganckiego designu i ciekawych rozwiązań z nowymi funkcjami. C9 Max może pochwalić się większą wydajnością oraz nowym ekranem. Ergonomiczna budowa smartfona sprawia, że urządzenie jest poręczne i wygodne w użytkowaniu. Nowy, 6.09” wyświetlacz z małym notchem, ekranem 19.5:9 Dewdrop oraz ze świetną głębią kolorów zapewnia niezapomniane doświadczenia w czasie oglądania filmów oraz podczas grania. Zastosowany w Neffosie panel dotykowy GFF sprawia, że wprowadzanie danych staje się precyzyjniejsze.Nowy Neffos C9 Max został wyposażony w technologię TAS (Transmitting Antenna Switching), która rozwiązuje problem blokowania sygnału w razie nieodpowiedniego trzymania telefonu. Dzięki technologii różnorodności anten GSM oraz zoptymalizowanemu designowi anteny wysoka jakość połączenia i stabilny sygnał są gwarantowane. Ponadto, 360-stopniowy sygnał 3D Neffosa C9 Max został przetestowany w laboratorium TP-Link, w najnowocześniejszej komorze bezechowej.

Bateria o pojemności 3000mAh (litowo-jonowa, która została stworzona w renomowanych laboratoriach TUV Rheinland), w najnowszym modelu od TP-Link z pewnością wystarczy do całodziennego używania smartfona – wysyłania wiadomości, grania i przeglądania sieci – bez potrzeby doładowania. Użytkownik może wykorzystać także tryb oszczędzania baterii, który przedłuża czas pracy urządzenia.

Na pokładzie Neffosa C9 Max znajduje się tylny aparat o rozdzielczości 13MP oraz przysłoną f 2/2, która pomaga wydobywać jeszcze lepszą głębię obrazu. Dzięki tylnej kamerze smartfona na zdjęciach można uzyskać efekt bokeh, czyli specyficzne, miękkie rozmycie tła fotografii. Wykorzystanie bokeh sprawia, że zdjęcia wyglądają bardziej efektownie oraz są bardziej plastyczne. Oprócz tej funkcji, aparat Neffosa wyposażony został w tryb nocny oraz w inteligentne rozpoznawanie scenerii, które ułatwiają wykonywanie zdjęć w różnych okolicznościach, bez potrzeby wykorzystywania dodatkowego sprzętu czy oprogramowania. Neffos C9 Max otrzymał także przedni aparat o rozdzielczości 5MP i 10-stopniowy inteligentny tryb upiększania od Arcsoft, który sprawia, że autoportrety zyskują dodatkowy urok.

Design Neffosa C9 Max to elegancja z najwyższą klasą. Dostępny będzie w dwóch kolorach – czerwonym i granatowym. Wyjątkowy odcień granatu mieni się dając efekt rozgwieżdżonego nieba. W zależności od intensywności oświetlenia, kolory na tylnej obudowie przybierają nieco inny odcień.

Telefon będzie objęty 24-miesięczną gwarancją, a jego cena to zaledwie 479 PLN.

TP-Link Neffos C9 Max z wyświetlaczem Dewdrop 6.09-cala

TP-Link Neffos C9 Max z wyświetlaczem Dewdrop 6.09-cala

TP-Link Neffos C9 Max z wyświetlaczem Dewdrop 6.09-cala

Źródło: Info Prasowe / TP-linkKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.