2023-04-24 20:03
Autor: Sebastian Wiśniewski (NetCop)
3

Tusze i tonery zamienniki wysoka jakość w niskiej cenie w Print24

Obrazek Tusze i tonery zamienniki wysoka jakość w niskiej cenie w Print24

Przez wiele lat utarło się przekonanie, że do drukarek należy stosować tylko oryginalne tusze i tonery. Skąd jednak wzięło się to przeświadczenie i dlaczego producenci tak nieustępliwie próbują odciągnąć klientów od wykorzystywania alternatywnych wkładów drukujących?
Odpowiedź jest prostsza niż może się wydawać - jest to sprytne zagranie producentów sprzętu, którzy oferują atrakcyjne ceny drukarek, zyskując na sprzedaży drogich tuszy i tonerów.

źródło: Artykuł sponsorowany czytaj więcej...
 1. Avatar nic wiadomość nic
  Pierwszy raz

  przeczytałem/usłyszałem o marce Estio. Nie mówię że jest to zła marka, ale do tej pory autentycznie o niej nie słyszałem. Oczywiście nie słyszałem o wszystkich markach materiałów eksploatacyjnych, ale widać że Estio to brand print24.com.pl. Pozostaje mieć nadzieję że będzie trzymał jakość.

 2. Avatar nic wiadomość nic
   

  Z zamiennikami jest ten problem, że trzeba uważać. Pal licho jesli toner zamiennik w środku tylko się rozsypie, gorzej jeśli taki zamiennik uszkodzi urządzenie. Używanie nieoryginalnych tonerów (zamienników) oznacza zgodę na utratę gwarancji producenta (o tym marka print24.com.pl nie wspomniała).  

 3. Avatar nic wiadomość nic
  @nickey

  Używanie zamienników nie powoduje utraty gwarancji, to powielany mit. Nawet jeśli by tak było i serwis uparłby się, że usterka spowodowana jest z winy wkładu i byłyby jakieś problemy z realizacją gwarancji, w Print24 dla marki Estio i Print.ink masz gwarancje (dodatkowo rozszerzoną także na drukarkę) naprawy lub wymianę urządzenia na nowe, takie samo lub tej samej klasy, jeśli nie jest już produkowane, w przypadku jeśli naprawa jest niemożliwa.Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelnik serwisu IN4.pl.