2022-10-13 14:00
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Weź udział w Turnieju Predator League

Obrazek Weź udział w Turnieju Predator League

Predator Leauge rusza w Polsce! W ramach tej inicjatywy Acer odpala turniej Rocket Leauge — wydarzenie transmitowane online, którego pula nagród to prawie 450 000 złotych (90,000 euro)! W wydarzeniu może wziąć udział każdy — niezależnie od umiejętności. Esportowe rozgrywki podzielone są na trzy etapy — od kwalifikacji krajowych aż do międzynarodowego finału EMEA, który odbędzie się 20 listopada. Wciąż można dołączyć do rywalizacji! EMEA Predator League 2022 to powrót do korzeni esportu na wysokim poziomie. Acer sięga po nową grę, żeby zachęcić graczy do wspólnej rozgrywki bez podziału na zawodowców i amatorów. Od września do listopada drużyny z regionu EMEA będą mierzyć się w znanym i lubianym Rocket League - grze łączącej piłkarską zręcznościówkę z samochodową demolką. To wspólna zabawa i rozgrywka, a jednocześnie liczniejsze kwalifikacje i większa pula nagród niż dotychczas w turnieju.Zasady turnieju
W turnieju gracze zmierzą się w popularnym trybie 3 vs 3. W skład drużyn muszą wchodzić przynajmniej dwie osoby z danego kraju. Rozgrywki podzielone są na kilka etapów.
W pierwszym etapie drużyny zmierzą się w kwalifikacjach krajowych. Na każdy kraj przypadają dwie rundy kwalifikacji (ostatnia tura zapisów w Polsce do 23 października). Dwie najlepsze drużyny z danej grupy zmierzą się w krajowych finałach. Zwycięzca finału weźmie udział w międzynarodowych finałach EMEA i zmierzy się z mistrzami innych krajów. Polskie finały transmitowane będą poprzez platformę Twitch. Nazwa kanału i data wydarzenia będzie ogłoszona na profilu FB Predator Polska. Wielki finał oglądać będzie można 20 listopada na kanale twitch.tv/PredatorGaming.

Wielkie emocje i wielkie promocje!
Oprócz przepełnionej zabawą esportowej rozrywki i fantastycznych nagród, tegoroczna edycja oferuje ekskluzywne promocje lokalnych partnerów handlowych, a do tego prezenty dla gamingowej społeczności, loterie i wiele, wiele więcej. W Polsce wydarzeniu partneruje sieć Media Expert, w której można znaleźć bardzo atrakcyjne przeceny. Wśród nich gamingowy laptop Predator Helios 300 z procesorem Intel Core i7, 32 GB RAMu i kartą graficzną GeForce RTX 3070 - taniej aż o 1700 PLN!

Do turnieju kwalifikują się drużyny z następujących krajów i regionów:
Europa: Benelux (Belgia, Holandia, Luxemburg), DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria), Francja, Włochy, Polska, Portugalia, Rumunia, Skandynawia (Dania, Finlandia, Norwegia, Szwecja), Hiszpania, Czechy, Turcja, Węgry, Wielka Brytania
Bliski Wschód: Egipt, Bahrajn, Irak, Jordania, Katar, Kuwejt, Liban, Oman, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Arabia Saudyjska
Afryka: Republika Południowej Afryki

Szczegółowe informacje na temat rejestracji w kwalifikacjach oraz finałów turnieju znajdują się na stronie www.predatorleague.gg.

Weź udział w Turnieju Predator League

Źródło: Info Prasowe / AcerKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.