2020-02-27 11:28
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Yumisu – fotele wagi ciężkiej do zadań specjalnych

Obrazek Yumisu – fotele wagi ciężkiej do zadań specjalnych

Marka Yumisu przedstawia nową linię foteli gamingowych. Podczas jej projektowania najważniejszymi założeniami były minimalizm i dbałość o nawet najdrobniejsze detale. Dzięki tym cechom, udało się stworzyć wysokiej jakości produkty, które spełnią oczekiwania nawet największych estetów. Najnowsze fotele charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz trwałością. Zostały zaprojektowane z myślą o osobach, które poszukują rozwiązań wysoce komfortowych. Producent postanowił wyjść naprzeciw problemom osób o większych gabarytach, dla których znalezienie odpowiedniego siedziska nie należy do najłatwiejszych „questów”. Osoby mierzące ponad 200 cm z łatwością dopasują się do Yumisu.Maksymalne obciążenie siłownika to przynajmniej 150 kg, a niektóre modele poradzą sobie nawet z wagą 180 kg. Do sprzedaży trafiło aż pięć modeli wysokiej klasy foteli dla graczy, w różnych wersjach wykończenia.

Prawdziwym królem wśród foteli Yumisu jest model No. 2049. Elegancja i klasyczny design to dwie jego najmocniejsze strony. Stelaż, został wykonany ze stali niestopowej, a całość wypełniona jest odlewem zimnej piany. Dodatkowo, podstawa zyskała wzmocnienie z aluminium. Jednym z największych atutów, które wyróżniają No. 2049 na tle konkurencji, są podłokietniki Susano. Ich unikatowa budowa umożliwia regulację w wielu płaszczyznach. Każdy użytkownik z pewnością znajdzie dla siebie idealną pozycję ich ułożenia. Natomiast mechanizm ergomultiblock pozwoli nawet na głębokie wychylenie oparcia do tyłu i jego bezpieczne zablokowanie. Wszystkie obszycia zostały wykonane z najwyższą starannością, aby fotel mógł świetnie prezentować się zarówno w pokoju gracza, jak i w biurze czy salonie.

Yumisu No. 2049 można nabyć za 1799 PLN na stronie Yumisu.pl. W ofercie producenta znajdziemy także inne wysokiej klasy modele. No. 2050 dostępny jest w sprzedaży za 1399 PLN, No. 2051 za 1349 PLN, No. 2052 w cenie 1599 PLN, a za No. 2053 trzeba zapłacić 1499 PLN.

Yumisu – fotele wagi ciężkiej do zadań specjalnych

Yumisu – fotele wagi ciężkiej do zadań specjalnych

Yumisu – fotele wagi ciężkiej do zadań specjalnych

Yumisu – fotele wagi ciężkiej do zadań specjalnych

Źródło: Info Prasowe / YumisuKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.