2020-06-05 14:09
Autor: Sebastian Wiśniewski (NetCop)
0

#oMioj Ryzyko i kup nawigacje Mio nawet o 100 zł taniej

Obrazek #oMioj Ryzyko i kup nawigacje Mio nawet o 100 zł taniej

1 czerwca ruszyła akcja #oMioj Ryzyko nawiguj bezpieczenie do celu” w ramach, której Mio Polska obniża ceny swoich najpopularniejszych nawigacji. Zbliżają się wakacje, a więc czas urlopów i wyjazdów. Epidemia koronawirusa spowodowała, że coraz więcej Polaków rezygnuje z publicznego transportu i do podróży wykorzystuje swoje auta. Wzmożony ruch na drodze skłania, by przed podróżą dokładnie zaplanować swoją drogę. Dlatego marka Mio wraz z ponownym otwarciem branży turystycznej i transportowej w ramach akcji „#oMioj Ryzyko, nawiguj bezpiecznie do celu”, postanowiła obniżyć ceny swoich najpopularniejszych nawigacji. Wybrane modele Polacy mogą kupić nawet o 100 zł taniej.

- Czerwiec to miesiąc kiedy Polacy bardzo chętnie decydują się na kilkudniowe wyjazdy, by na chwile odetchnąć od codziennego zgiełku. Dlatego firma Mio postanowiła w ramach akcji „oMioj Ryzyko, nawiguj bezpiecznie do celu” od 1 czerwca obniżyć ceny najpopularniejszych modeli nawigacji. Dzięki produktom Mio można łatwo i wygodnie zaplanować i dopasować trasę do swoich potrzeb. Dodatkowo korzystanie z nawigacji pozwoli odłożyć choć na chwilę smartfona, który próbuje bardzo często zastąpić nam wiele przenośnych urządzeń. Ma on jednaktylko jedną baterię, która zazwyczaj wyczerpuje się w najmniej oczekiwanym momencie - podkreśla Łukasz Tetkowski, Marketing Manager MiTAC.

Osoby, które zdecydują się na zakup sprzętu mogą liczyć na obniżki cen zarówno podstawowych modeli jak i tych stworzonych z myślą o pojazdach specjalistycznych jak na przykład campery. Dla właścicieli takich pojazdów obniżono cenę nawigacji z dedykowaną funkcją Truck, która umożliwi uwzględnić nietypowe gabaryty samochodu w planowaniu trasy. O rabaty należy zapytać oficjalnych partnerów Mio, których lista znajduje się na stronie www.mio.com. W promocji obniżono ceny następujących produktów:

- 7700 TRUCK -50 zł
- 7700 FEU/7800 -50 zł
- 7700 PL/7100 -20 zł
- 8500 -50 zł
- 8670 Truck -100 zł
- Drive 65 truck -100 zł

Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

#oMioj Ryzyko i kup nawigacje Mio nawet o 100 zł taniej

Źródło: MioKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.