2014-04-09 14:01
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
16

AMD Kabini - Platfrorma AM1 dla oszczędnych

Strona 4 - Testy 2

Kolejnym testem jest najnowsze wydanie PCMark 8, w którym nasz komputer sprawdzany jest wszechstronnie w rozmaitych zastosowaniach. Na Nasze potrzeby użyłem testu Home.
Chociaż benchmark SuperPi już dawno stracił znaczenie w testach wydajności rdzeni (korzysta tylko z pojedynczego rdzenia), to dla ciekawych zamieszczę wyniki najszybszego (przynajmniej na razie), z układów Kabini... Dwa pomiary dla ustawień 1M i 16M:
Kolejny ważny test, to na pewno TrueCrypt, czyli aplikacja testująca szyfrowanie i deszyfrowanie w standardach algorytmu AES:Okazuje się, że na układach Kabini można pograć i to nie tylko w "Sapera". Na próbę uruchomiłem gry SimCity i Mass Effekt i obie grywalnie chodziły w nawet rozdzielczościach 1280 x 720. Ponieważ cyfry nie potrafią tak naprawdę odzwierciedlić obrazu gry, nagrałem krótki film, który między innymi prezentować będzie ujęcia z obu tytułów...
Ze względu na sporą ilość screenów, wrzucę tabelę z wynikami kilku popularnych aplikacji. W miarę proponowanych testów, mogę zwiększyć prezentację wyników:

Strona 4 z 5 <<<12345>>>