2019-11-30 22:34
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
2

NOCTUA chromax.black - Czarne jest piękne...

Strona 3 - Noctua NH-L9i chromax.black

Noctua przysłała mi jeszcze jeden cooler w postaci modelu Noctua NH-L9i chromax.black. To malutka wersja schładzacza do stosowania w mikro-obudowach na płytach MicroATX. Do mnie dotarł egzemplarz przeznaczony dla procesorów Intela, więc pokażę go Wam tylko, jako prezentację, bo nie posiadam niestety intelowskiej platformy testowej. Maksymalna wartość termiczna CPU dla malutkiego NH-L9i, to 65W. Tak wysoką wydajność zapewniają mu dwa ciepłowody schowane w aluminiowym radiatorze, przykrytym w całości przez 90 milimetrowy wentylator NF-A9x14 HS-PWM.

W środku opakowania trochę inna sceneria, niż u większych "braci", bo tu zamiast kartonowych powłok otrzymujemy elegancją gąbkę z wyciętymi miejscami na akcesoria montażowe (wkręty), pastę termoprzewodzącą NT-H1 i kabel redukujący obroty wentylatora L.N.A. W środkowym "oknie", eksponowany jest wentylator coolera. Nie zapomniano również o eleganckiej, metalowej naklejce na obudowę, by wszyscy wiedzieli, że należycie do elitarnej grupy użytkowników coolerów Noctuy.
Jak mały jest model NH-L9i, może świadczyć postawiona obok niego 20-groszówka. Raczej nie będziecie mieli kłopotu z umieszczeniem go nawet w najmniejszych obudowach.


Chłodzenie Noctua NH-L9i chromax.black choć malutkie, nie kosztuje mało... Za to czarne maleństwo zapłacimy około 249 PLN ale myślę, że warto.

Strona 3 z 5 <<<12345>>>