2020-03-18 14:41
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
4

NP-H1 Grey / Brown - Ubierz się w Noctuę...

Strona 1 - Wygląd

Któż nie zna Austriackiej marki NOCTUA, której coolery od lat schładzają procesory naszych PeCetów, a ich ciche i żywotne wentylatory umilają "życie" reszcie podzespołów zamkniętych w obudowie. Producent ten właściwie stał się niemal legendą oraz ma ogromną rzeszę wielbicieli na świecie. Właśnie dla nich Noctua przyszykowała małą niespodziankę, wprowadzając do swojej oferty produkt o oznakowaniu NP-H1, czyli modne bluzy ze swoim logo i w kolorach sugerujących produkty dwóch serii.
Zaczęło się wszystko od informacji prasowej o tych bluzach, którą zamieściliśmy na naszej stronie -> LINK i odbiłem zwrotny mail z linkiem do zamieszczonego materiału. Jakże miło mi się zrobiło, kiedy za kilka dni dostałem paczkę z logo Noctuy, a w niej dwie bluzy z załączoną dedykacją...


No przyznam, że łezka w oku się niemal zakręciła, bo miło że ktoś docenił długie godziny ślęczenia przy komputerze. W paczce otrzymałem po jednym z kolorów, a więc charakterystycznym brązie produktów Noctuy i szarości inspirowanej serią produktów redux. Osobiście mi szary egzemplarz przypadł wyjątkowo do gustu, ale intensywny brąz też prezentuje się bardzo ciekawie.
Zacznijmy od góry... Bluzy NP-H1 to produkty typu "Kangurek" z masywnym, ciepłym kapturem. Kaptur podszyty jest dodatkową tkaniną bawełnianą, a w nim zamontowano szeroką taśmę ściągającą. Warto zwrócić uwagę na metalowe wykończenia kanału dla białej tasiemki.
Cała bluza wykonana jest z solidnego, dość grubego materiału (50% Cotton / 50% Poliester), który świetnie będzie nas izolował od zewnętrznego chłodu. Wszystkie szwy są naprawdę najwyższej jakości, a w narożnikach narażonych na większe obciążenia (rozdarcie), są dodatkowe przeszycia.


Strona 1 z 2 12>>>