Witam, mam pytanie, od pewnego czasu używam dwóch monitorów, jeden 4k 60Hz, plus drugi full hd 144Hz. Tego drugiego używam głównie do gier esportowych, od samego początku borykam się z jednym problemem i próbuje ten temat ogarnąć. Chodzi głównie o kwestie głównego ekranu, wszystkie gry AAA gram na tym 4k, tylko w dwie gry na tym drugim. Duża część gier w ustawieniach ma możliwość wyboru ekranu i tu nie ma problemu. Jednak jest duża część gier, które tego nie mają, ktoś ma jakiś knif na to np w windowsie by daną gre włączenie przełączało ustawienia monitora, ewentualnie jakiś program, bo teraz kombinuje tak, że ręcznie zmieniam ekrany, ale jest to irytujące, bo często trzeba wszystko ustawiać i też samo odświeżanie się zmienia na 60Hz w tym drugim ekranie. Może ktoś miał podobny problem i znalazł rozwiązanie, z góry dzięki za podpowiedzi.
Forum > Software > Uruchamianie gier dwa monitory
Strona 1 z 1
1
Wysłane 2020-02-11 14:57 , Edytowane 2020-02-11 14:58
Próbowałem klasyczny Shift+Windows+strzałka. Na programy działa, ale na gry niekoniecznie.
Przy okazji - jest to doskonały sposób na to, jak ktoś otworzy program na drugim monitorze, czy też film na ekranie TV, a potem odpali komputer bez tego dodatkowego ekranu. Uruchamiamy program, a go nie widać? Po to wymyślono sposób jak wyżej.
i5-14600 KF / be quiet! Pure Base 500DX Black / ENDORFY Fortis 5 Black ARGB 140mm / MSI PRO B760-P DDR4 II / RAM 2x16 GB 3600MHz / liczne SSD / Inno3D GeForce RTX 4070 Twin X2 12GB / SB X AE-5 PLUS / be quiet! Pure Power 13 M 750W 80 Plus Gold / MSI Optix 2560 x 1080 / Logitech X230 / Win 11Pro
Strona 1 z 1
1
Kto jest online: 0 użytkowników, 521 gości











