Forum > Software > Program, który pokaże mi najcięższe pliki i foldery na danej partycji

Strona 1 z 1 1
skocz

Ignacek 9

Wysłane 2013-02-23 00:04

Czy istnieją jakieś programy, które pokazują pliki i foldery, które zajmują na danej partycji największą ilość miejsca?

djluke

  • djluke
  • wiadomość Moderator
  • Znawca sprzętu komputerowegoMiły gość

  • 38570 wypowiedzi

Wysłane 2013-02-23 00:49

[LINK]

Asus TUF Gaming X570 Plus, Ryzen 5800X, Arctic Liquid Freezer III 360, 32GB Kingston Fury 3600MHz CL16, PowerColor RX 6700 XT Red Devil 12GB, SSD Samsung 980 Pro 1TB, WD WD80EZAZ, Seasonic Focus Plus Gold 650W, Fractal Design Define R6 USB-C, Razer BlackWidow Ultimate, Logitech MX Master 3; Windows 11 Insider @ ReFS; Samsung C32HG70; HP Color Laserjet Pro M281fdn.

kotin

Wysłane 2013-02-24 11:00

oraz LINK

i5-14600 KF / be quiet! Pure Base 500DX Black / ENDORFY Fortis 5 Black ARGB 140mm / MSI PRO B760-P DDR4 II / RAM 2x16 GB 3600MHz / liczne SSD / Inno3D GeForce RTX 4070 Twin X2 12GB / SB X AE-5 PLUS / be quiet! Pure Power 13 M 750W 80 Plus Gold / MSI Optix 2560 x 1080 / Logitech X230 / Win 11Pro

Ark

  • Ark
  • wiadomość Użytkownik

  • 1462 wypowiedzi

Wysłane 2013-02-24 11:08 , Edytowane 2013-02-24 11:09

[LINK] pod XP wygodny, pod innymi windowsami już trochę mniej

Jest 10 rodzajów ludzi - ci, którzy myślą binarnie i ci, którzy nie. http://so.pwn.pl /EDIT ale wybaczcie mi interpunkcję ;/ Właściwie nie gram. /EDIT ..chyba że online ;)

Yesusik

Wysłane 2013-02-24 14:01 , Edytowane 2013-02-24 14:01

@Ignacek 9
Używałem programu z linka djluke'a na serwerze plików w robocie - rewelacyjny dla robienia szczegółowych raportów, porównywania przyrostów, itd... jedyny problem, to po 30 dniach, trzeba wyskoczyć z $$.

Potem trafiłem na ten prościutki programik z linka Ark'a - wydaje mi się, że do użytku w domu, czy sprawdzania serwerka na bieżąco, w zupełności starczy.
\"\spoko\"

よろしく

slawko

  • slawko
  • wiadomość Użytkownik

  • 2602 wypowiedzi

Wysłane 2013-02-25 20:32

Jest jeszcze [LINK].
Zalety: brak instalacji, BARDZO przystępna metoda wyświetlania relacji.
Wada: brak zintegrowanego eksploratora jak w WinDir.

* K5 166/S3Virge_2MB/32MBRAM/2GBHDD * K6 350/VoodooRush_8MB/64MBRAM/2GBHDD * K6 450/RivaVanta/128MBRAM/6GBHDD * D 750/Geforce 256/256MBRAM/120GBHDD * PIII/Integra/256MBRAM/80GBHDD * APLBRD/GF3Ti200_64MB/512MBRAM/2TB_HDD * C352/R4350/1GBRAM/2TB_HDD * T9400/GF9650_1GBVRAM/4GBRAM/500GB_HDD * C2D8400/R4350/2GBRAM/3TB_HDD * i5650/GF430/4GBRAM/3TB_HDD * i5-4460/GF430/8GBRAM/SSD+HDD *
Strona 1 z 1 1
skocz

Kto jest online: 0 użytkowników, 202 gości