Forum > Software > Problem z Messengerem

Strona 1 z 1 1
skocz

djluke

  • djluke
  • wiadomość Moderator
  • Znawca sprzętu komputerowegoMiły gość

  • 38570 wypowiedzi

Wysłane 2019-01-22 12:28

Nie mogę się zalogować do Messengera. Znaczy mogę ale...

Nie mam Facebooka, ale logując się przez opcję "nie ma mnie na Facebooku" tworzy mi jakby nowe konto - pyta o imię, numer telefonu (na który wcześniej przysyła mi SMS z kodem!), nie mam dodanego zdjęcia i konwersacji. Mogę sobie zaimportować kontakty.

Mogę się za to zalogować przez Facebooka (pierwsza opcja) - program wita mnie z powrotem, mam wtedy konwersacje...i komunikat "oczekiwanie na sieć", nie mogę też potwierdzić swojego numeru telefonu (który był już potwierdzany na tym koncie) gdyż po wpisaniu kodu wyrzuca "an unknown error occured (1)".

Wcześniej logowałem się też do Caprine (klient Messengera) na PC, dziś i tam nie mogę się zalogować bo "Konto z ograniczeniami. Nie możesz zalogować się do Facebooka, korzystając z tego konta w związku z ograniczeniami występującymi dla tego typu konta." - tyle że ja przecież nie chcę się logować do Facebooka bo go nie mam! A i to nie jest klient Facebooka tylko Messengera...

Asus TUF Gaming X570 Plus, Ryzen 5800X, Arctic Liquid Freezer III 360, 32GB Kingston Fury 3600MHz CL16, PowerColor RX 6700 XT Red Devil 12GB, SSD Samsung 980 Pro 1TB, WD WD80EZAZ, Seasonic Focus Plus Gold 650W, Fractal Design Define R6 USB-C, Razer BlackWidow Ultimate, Logitech MX Master 3; Windows 11 Insider @ ReFS; Samsung C32HG70; HP Color Laserjet Pro M281fdn.

kotin

Wysłane 2019-01-22 14:04

@djluke
Tylko nie krzycz na mnie. \"\lol\" Nie mam, nie miałem i nie będę miał Messengera, więc czemu się odzywam? Bo trafiłem na takie dwa wpisy:
https://www.dobreprogramy.pl/Facebook-Messenger-for-Windows,Program,Wi...
i napisali że FB zablokował ten program na PC, 
a tu napisali że jest taki program, ale nieoficjalny:
https://messenger-for-desktop.softonic.pl
i tyle wiem. :blush:

i5-14600 KF / be quiet! Pure Base 500DX Black / ENDORFY Fortis 5 Black ARGB 140mm / MSI PRO B760-P DDR4 II / RAM 2x16 GB 3600MHz / liczne SSD / Inno3D GeForce RTX 4070 Twin X2 12GB / SB X AE-5 PLUS / be quiet! Pure Power 13 M 750W 80 Plus Gold / MSI Optix 2560 x 1080 / Logitech X230 / Win 11Pro

djluke

  • djluke
  • wiadomość Moderator
  • Znawca sprzętu komputerowegoMiły gość

  • 38570 wypowiedzi

Wysłane 2019-01-22 14:19 , Edytowane 2019-01-22 14:20

@kotin

Uwaga!
Prace nad programem w wersji dla systemu Windows zostały porzucone. Aplikacja nie jest dostępna do pobrania z oficjalnych źródeł producenta, jak również jej działanie zostało przez niego zablokowane.

Wpis z roku 2014 \"\olaboga\"
Poza tym ja mam problem na telefonie więc?

Asus TUF Gaming X570 Plus, Ryzen 5800X, Arctic Liquid Freezer III 360, 32GB Kingston Fury 3600MHz CL16, PowerColor RX 6700 XT Red Devil 12GB, SSD Samsung 980 Pro 1TB, WD WD80EZAZ, Seasonic Focus Plus Gold 650W, Fractal Design Define R6 USB-C, Razer BlackWidow Ultimate, Logitech MX Master 3; Windows 11 Insider @ ReFS; Samsung C32HG70; HP Color Laserjet Pro M281fdn.

kotin

Wysłane 2019-01-22 15:18 , Edytowane 2019-01-22 15:19

@djluke

Poza tym ja mam problem na telefonie więc?


:woot: :woot: :woot: Widać Twój telefon zapomniał mi o tym powiedzieć. :-P

i5-14600 KF / be quiet! Pure Base 500DX Black / ENDORFY Fortis 5 Black ARGB 140mm / MSI PRO B760-P DDR4 II / RAM 2x16 GB 3600MHz / liczne SSD / Inno3D GeForce RTX 4070 Twin X2 12GB / SB X AE-5 PLUS / be quiet! Pure Power 13 M 750W 80 Plus Gold / MSI Optix 2560 x 1080 / Logitech X230 / Win 11Pro

djluke

  • djluke
  • wiadomość Moderator
  • Znawca sprzętu komputerowegoMiły gość

  • 38570 wypowiedzi

Wysłane 2019-01-22 17:35

Wydało mi się logiczne że Messenger = telefon \"\crazy\"

Asus TUF Gaming X570 Plus, Ryzen 5800X, Arctic Liquid Freezer III 360, 32GB Kingston Fury 3600MHz CL16, PowerColor RX 6700 XT Red Devil 12GB, SSD Samsung 980 Pro 1TB, WD WD80EZAZ, Seasonic Focus Plus Gold 650W, Fractal Design Define R6 USB-C, Razer BlackWidow Ultimate, Logitech MX Master 3; Windows 11 Insider @ ReFS; Samsung C32HG70; HP Color Laserjet Pro M281fdn.

Ignacek 9

Wysłane 2019-01-22 21:01

Nie no, 
Przecież jest strona Messenger.com :) - spróbuj, czy przez nią możesz się zalogować.

djluke

  • djluke
  • wiadomość Moderator
  • Znawca sprzętu komputerowegoMiły gość

  • 38570 wypowiedzi

Wysłane 2019-01-24 12:54 , Edytowane 2019-01-24 14:05

Mogę się zalogować...tylko tak jakby na nowe konto.

W Messengerze loguje mnie na "stare" i brak sieci, a inni nie mogą kontynuować starych konwersacji.
W M. Lite oraz przez stronę loguje mnie na "nowe" konto i mogę pisać...od nowa.

Jak próbuję zresetować hasło, odzyskać konto itp. - wyświetla mi "nowe" konto (bez zdjęcia).

WTF?

/EDIT/
Jest pomoc na stronie Facebooka, nawet jest coś o problemach z logowaniem do Messengera...i przekierowuje do rozwiązywania problemów z kontem Facebooka, którego to konta nie mam!

Asus TUF Gaming X570 Plus, Ryzen 5800X, Arctic Liquid Freezer III 360, 32GB Kingston Fury 3600MHz CL16, PowerColor RX 6700 XT Red Devil 12GB, SSD Samsung 980 Pro 1TB, WD WD80EZAZ, Seasonic Focus Plus Gold 650W, Fractal Design Define R6 USB-C, Razer BlackWidow Ultimate, Logitech MX Master 3; Windows 11 Insider @ ReFS; Samsung C32HG70; HP Color Laserjet Pro M281fdn.
Strona 1 z 1 1
skocz

Kto jest online: 0 użytkowników, 300 gości